назад
29.08.2018
Миниатюра: 
Неопределенный

Влітку укуси комах та комарів - одна з найпоширеніших дитячих скарг. Як надати першу допомогу, не занести інфекцію, і в яких випадках слід звертатися до лікаря?

  • Найкраще укуси комах запобігати, а не боротися з їх наслідками. Зробити це можна за допомогою фумігаторів, репелентів та інших доступних засобів - все залежить від ситуації. Важливо пам'ятати, що всі ці засоби потрібно використовувати строго за інструкцією. А якщо мова йде про зовсім маленьку дитину, то необхідно ще і контролювати, щоб вона не облизала оброблену кремом шкіру, наприклад.
  • Якщо укусів уникнути не вдалося, то бажано відразу обробити шкіру в місцях укусів, щоб зняти свербіж. В іншому випадку, дитина може розчесати їх і «впустити» інфекцію в організм. Тому перед виїздом на природу або виходом з дому у вечірній час прихопіть з собою один із засобів, що знімають зуд.
  • Навіть оброблені місця укусів варто час від часу оглядати. Дитина могла змити препарат або розчесати шкіру, тоді тривожним дзвіночком повинні стати ознаки вторинного інфікування: почервоніння, посилення місцевого набряку, підвищення температури або поява гною в місці укусу, скарги на біль при дотику. У цьому випадку допоможуть антибактеріальні мазі. Які саме мазі використовувати - повинен порадити фахівець, тому тягнути зі зверненням по медичну допомогу не варто.

Это полезно знать

16.10.2018
З проблемою варикозного розширення судин більшість жінок знайомі не з чуток. Є багато причин, які можуть привести до нього, але далеко не всі знають, які профілактичні методи більш дієві.
09.08.2018
Ученые совместно с ведущими онкологами и генетиками успешно протестировали новый вид лекарственных препаратов, способных остановить развитие раковых клеток
31.07.2018
Ключовою і найпоширенішою помилкою в догляді за шкірою на думку дерматолога є надмірне використання різних косметичних продуктів одночасно.
30.07.2018
Вчені створять нервові клітини з індукованих плюрипотентних стовбурових клітин (iPS) людини, а потім їх пересадять хворим пацієнтам.
Отделение клиники на Соломенке
проспект Воздухофлотский, 51
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке
улица Южная, 7
Отделение клиники на Оболони
Оболонская набережная, 1
Отделение клиники на Златоустовской
улица Златоустовская, 16
Отделение клиники на Печерске
улица Цитадельная, 7
Детский круглосуточный стационар
улица Богатырская, 30, 5 этаж
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке: ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Вызов врача на дом
Онлайн-оплата