Укуси комах

29.08.2018
Ameda

Влітку укуси комах та комарів – одна з найпоширеніших дитячих скарг. Як надати першу допомогу, не занести інфекцію, і в яких випадках слід звертатися до лікаря?

  • Найкраще укуси комах запобігати, а не боротися з їх наслідками. Зробити це можна за допомогою фумігаторів, репелентів та інших доступних засобів – все залежить від ситуації. Важливо пам’ятати, що всі ці засоби потрібно використовувати строго за інструкцією. А якщо мова йде про зовсім маленьку дитину, то необхідно ще і контролювати, щоб вона не облизала оброблену кремом шкіру, наприклад.
  • Якщо укусів уникнути не вдалося, то бажано відразу обробити шкіру в місцях укусів, щоб зняти свербіж. В іншому випадку, дитина може розчесати їх і «впустити» інфекцію в організм. Тому перед виїздом на природу або виходом з дому у вечірній час прихопіть з собою один із засобів, що знімають зуд.
  • Навіть оброблені місця укусів варто час від часу оглядати. Дитина могла змити препарат або розчесати шкіру, тоді тривожним дзвіночком повинні стати ознаки вторинного інфікування: почервоніння, посилення місцевого набряку, підвищення температури або поява гною в місці укусу, скарги на біль при дотику. У цьому випадку допоможуть антибактеріальні мазі. Які саме мазі використовувати – повинен порадити фахівець, тому тягнути зі зверненням по медичну допомогу не варто.
29.08.2018

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *