Консультація відомого хірурга в Сімейній клініці Ameda

Ми вдосконалюємося і прагнемо зробити медичну допомогу для наших пацієнтів ще доступнішою та якіснішою.
Дорогі клієнти, раді повідомити, що в Сімейній клініці Ameda консультує відомий лікар-кардіохірург України, професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України Тодуров Борис Михайлович.

Доктор відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами завдяки вагомим професійних досягнень у сфері кардіохірургії. Без перебільшення можна сказати, що пан Борис зробив справжню революцію у вітчизняній кардіохірургії. Вперше в Україні провів низку рідкісних операцій: трансплантацію серця людини, операцію Батіста (альтернатива трансплантації серця), тораскопічну операцію дитині з вродженою вадою серця, операцію з імплантації механічного серця і інші.

Борис Михайлович здобув світову популярність не тільки завдяки впровадженню інноваційних методів лікування в кардіохірургії, а й виконуючи благодійні місії в Єгипті, Іраку, Азербайджані та інших країнах, оперуючи дітей з вродженими вадами серця.

За останні 20 років Борис Тодуров створив свою школу кардіохірургії, в якій рівень операцій і їхні результати вражають і відповідають кращим світовим стандартам.

Крім того, Борис Михайлович є автором 264 наукових праць, з них — 21 патент на корисну модель, в 2010 році обраний членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України за спеціальністю «Трансплантація серця».

В активі Бориса Тодурова — безліч регалій і заслуг, а найголовніше — тисячі врятованих життів.
Нині ви маєте чудову нагоду потрапити на прийом до Бориса Михайловича, адже ми дбаємо про вас, як про рідних!
Записатися на огляд до лікаря можна за телефонами:
044 321 01 00, 044 237 13 11 або 093 170 79 38

Оставить отзыв