Навіщо потрібен лімфодренажний масаж

14.06.2018

Навіщо потрібен лімфодренажний масаж

Лімфа виводить з організму шкідливі сполуки, бере участь у підтримці імунітету і захищає організм від зовнішніх впливів. Застій лімфи в організмі призводить до появи набряків, поганого самопочуття, порушення сну, постійної втоми, зменшення працездатності, появи целюліту, погіршення зовнішнього вигляду шкіри.

Лімфодренажний масаж вважається серед фахівців практично панацеєю від багатьох проблем, як естетичних, так і медичних.

«Головна мета даного масажу – прискорити ток лімфи, позбавити організм від застійних явищ і набряків, нормалізувати роботу всього організму. В результаті ваше тіло максимально легко і безболісно позбувається від шлаків, токсинів і зайвої рідини, а як додатковий ефект – зміцнюється імунітет, моделюється фігура, зменшується вираженість целюліту» – розповідає масажист клініки “Амеда”, Жила Діана Олександрівна.

Лімфодренажний масаж тіла повертає йому рухливість, робить м’язи більш еластичними, збільшує їх тонус, допомагає розщеплювати жирові клітини, і формувати стрункий силует, усуває апельсинову корочку і покращує загальне самопочуття.

Однак, до проведення лімфодренажного масажу потрібно ставиться з обережністю а його виконання довіряти тільки фахівцеві! В нашій мережі родинних клінік ви можете пройти курс лімфодренажного масажу у наших професійних масажистів. Особливість саме цього виду масажу полягає в тому, що всі рухи виконуються по ходу лімфи  лімфатичними судинами, тому для його виконання необхідні знання з загальної анатомії людини, тож виконувати його повинен кваліфікований фахівець.

14.06.2018

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *