назад
27.06.2018
Миниатюра: 
Русский
Порада від лікаря мережі сімейних клінік «Амеда», Калюжного Романа Васильовича.
Рани. Якщо рана невелика, неглибока, її можна обробити самостійно. Для цього підійде перекис водню, звичайний йод, зеленка і навіть одеколон. Потрібно обробити краї рани і закрити її сухою пов'язкою. Якщо під рукою немає стерильних серветок, це може бути звичайний чистий носовичок. Після надання першої допомоги бажано показати потерпілого лікарю.
Забиття. Перша допомога при ударі полягає в тому, щоб забезпечити спокій забитого місця. Постраждалу руку можна повісити на косиночку, якщо забій на нозі - спробувати зробити фіксуючу пов'язку, і обов'язково покласти холод на забите місце, але через матерію. Зазначимо, що холодні компреси можна накладати не більше 2 діб. Якщо ж протягом короткого часу на місці удару з'явився виражений набряк або після травми на тілі ви бачите деформацію,чи біль дуже сильний - тягнути не потрібно. У цьому випадку дитину краще показати фахівцям.
Перелом. При підозрі на перелом необхідна жорстка іммобілізація. Під пов'язку можна підкласти картон або навіть газети, які точно знайдуться в кожному будинку. Три-чотири газети скрутіть між собою і накладіть пов'язку. Вони дозволять зафіксувати кінцівку і дадуть можливість доїхати до травмпункту або стаціонару. Дитині так буде легше, уламки кістки не будуть рухатися, відповідно, біль буде меншою.
До речі, про біль. Бажання батьків дати дитині знеболююче в цьому випадку природно, але це чергова помилка, яка відстрочить оперативне втручання, якщо воно буде потрібно. Дитині просто не зможуть дати наркоз, тому лікарі часто рекомендують батькам у разі травми не давати дитині пити і їсти, не напувати таблетками, а відразу їхати до лікарів або викликати швидку.

Новости

13.12.2019
Попереду Новорічні свята та вихідні! Повідомляємо про графік роботи клініки та контакт-центру!
21.10.2019
Вигравай подарунки разом з Амеда!
23.08.2019
Вітаємо з Днем незалежності!
06.08.2019
Шановні клієнти! Попереджуємо, що сьогодні можливі технічні неполадки в роботі Контакт - центру в зв'язку з плановими технічними роботами.Дякуємо за розуміння!
Отделение клиники на Соломенке
проспект Воздухофлотский, 51
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке
улица Южная, 7
Отделение клиники на Оболони
Оболонская набережная, 1
Отделение клиники на Златоустовской
улица Златоустовская, 16
Отделение клиники на Печерске
улица Цитадельная, 7
Детский круглосуточный стационар
улица Богатырская, 30, 5 этаж
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке: ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Отделение в г. Бровары
Бровары, ул Черновола 6
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Вызов врача на дом
Онлайн-оплата
Уважаемый клиент! Внимание! Оплата фиксируется только после Вашего звонка в контакт - центр, тел. (044) 321 01 00.Благодарны за понимание.
Посмотреть на карте Києва