Програма “Лікар вашої родини”

26.06.2018
Ameda

Всі ми знаємо, як мало часу відводиться на спілкування з лікарем поліклініки, коли за дверима чекає своєї черги ще десять чоловік. Чи реально за цей час відшукати справжню причину захворювання? Доктор буде лікувати наслідки захворювання, не маючи можливості розібратися в деталях. В результаті – помилкові діагнози або хронічні захворювання. Можна довго ходити від одного лікаря до іншого і кожен буде призначати нове обстеження і лікування.
Однак є й інший спосіб. У клініці «Амеда» існує спеціальна програма «Лікар вашої родини» відповідно до умов якої за вами і всієї вашою родиною закріплюється свій лікар, який стежить за станом здоров’я, проводить необхідні лікувальні заходи, в разі необхідності направляє на консультації чи лікування до фахівців інших спеціальностей. 
А сучасне медичне обладнання клініки, інноваційні методи діагностики, лікування, профілактики та реабілітації дозволять якісно провести обстеження і лікування для всієї родини в одному місці. 
Постійне спостереження за станом здоров’я всієї родини дає можливість виявити захворювання на ранній стадії, що є запорукою ефективного лікування.
Якщо Ви ще не знайшли свого сімейного лікаря, не зволікайте – телефонуйте нам прямо зараз (044) 321 01 00

26.06.2018

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *