Програми «Малюк» та «Кроха»

27.10.2018
Ameda

Найбільша цінність для батьків — здоров’я дитини, а своєчасне і якісне медичне обстеження малюка — це запорука його міцного здоров’я в майбутньому. Організм формується саме в дитячому віці, тому важливо спостерігати за правильністю протікання цього процесу і швидко коригувати відхилення від норми. 
Перші роки життя дитини — дуже важливий період у розвитку. Саме тому батькам в цей період потрібно дуже ретельно перевіряти здоров’я свого малюка у лікарів. Обстеження дитини першого року досить широке. Крім педіатра малюка мають спостерігати вузькоспеціалізовані лікарі, а огляди деяких фахівців необхідно повторювати протягом року декілька раз. 
Для того, щоб ви могли повноцінно подбати про здоров’я вашої дитини — ми розробили комплексні медичні програми «Малюк», яка розрахована на дітей до року і «Кроха», яка розрахована на дітей від 1 року.
Пропозиція включає в себе всі необхідні медичні обстеження для цього віку: консультації лікаря-педіатра і всіх вузькопрофільних фахівців, проведення необхідних аналізів, УЗД, а також, при необхідності, виклик лікаря-педіатра додому.
Пам’ятайте, що своєчасне обстеження дає можливість виявити наявні патології і підібрати ефективне лікування, адже в більшості випадків, щоб запобігти хворобі, досить виявити її на ранній стадії!

27.10.2018

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *