назад
05.07.2018
Миниатюра: 
Неопределенный

Кожен офісний працівник добре знайомий з однією проблемою - після довгого сидіння за монітором починає боліти шия. Справа в тому, що наш найбільший ворог - нерухомість. Ми протягом усього дня сидимо за столом біля комп'ютера в одній і тій же позі. Кровообіг порушується, м'язи затікають, суглоби застоюються. Коли це триває досить довго, ми починаємо відчувати втому, потім починаються проблеми з тиском, защемлення нервів.
Перевірте, як ви сидите зараз: нахиливши голову до монітора? Звичка сидіти в одній позі з нахиленою головою призводить до деградації міжхребцевих дисків, виникає запалення - у результаті змінюється відстань між хребцями, стискаються судини і з'являється біль.

Численні дослідження показали, що саме масаж повертає працездатність м'язів, покращує кровообіг, активізує процеси обміну речовин і зменшує біль у шиї та спині. Після масажу зв'язки стають еластичними, поліпшується живлення м'язів, поліпшується нервова провідність. Особливу цінність має розслаблюючий оздоровчий масаж спини за його незрівнянний розслаблюючий ефект. 
Правильно виконаний і професійний масаж чинить на організм комбіновану дію: лікує, розслабляє, відновлює. Такий підхід дозволяє не тільки позбавлятися від захворювання, але і попередити його появу в майбутньому. 
Відтепер у нашій клініці ви зможете пройти оздоровлюючий курс масажу від масажиста-вертебролога з десятирічним досвідом роботи, Губенко Сергія Серійовича, який також лікує остеохондроз хребта, протрузії та грижі міжхребцевих дисків, деформуючий остеохондроз суглобів, сколіоз, кіфоз, лордоз, спондильоз а також проводить післятравматичну та післяопераційну реабілітацію.
Повний курс здатний за 10-12 сеансів зробити м'язовий корсет міцніше. Щоб домогтися необхідного ефекту, тривалість курсу вибирають індивідуально, а процедури проводять через день або кожен день.
Поспішайте, до кінця місяця на масаж діє акція – знижка 10% при покупці 10 сеансів масажу.

Новости

20.07.2018
Своєчасне і якісне медичне обстеження малюка - це запорука його міцного здоров'я в майбутньому.
17.07.2018
Спеціально для тих, хто веде дитину в дитячий сад чи до школи, ми розробили спеціальні програми
12.07.2018
Є загальне правило для всіх вікових груп жінок: відвідувати гінеколога не рідше ніж раз на півроку
11.07.2018
Для вашого комфорту ми розробили спеціальну комплексну програму обстеження «Здорове серце»
Отделение клиники на Соломенке
проспект Воздухофлотский, 51
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке
улица Южная, 7
Отделение клиники на Оболони
Оболонская набережная, 1
Отделение клиники на Златоустовской
улица Златоустовская, 16
Отделение клиники на Печерске
улица Цитадельная, 7
Детский круглосуточный стационар
улица Богатырская, 30, 5 этаж
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке: ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Вызов врача на дом
Онлайн-оплата