Хочете записатися до лікаря?

  Спасибі! Ваша заявка оброблена.
  Ми передзвонимо Вам найближчий час

  Чому нас обирають клієнти?

  Піклуємося,
  як про рідних!
  Програма
  лояльності
  Особистий менеджер
  Найкращі
  спеціалісти
  Міжнародні стандарти
  лікування

  Послуги клініки

  НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПОСЛУГИ
  ІНШІ ПОСЛУГИ КЛІНІКИ

  Ваші відгуки – наша найкраща мотивація

  Залиште свою контактну інформацію і ми вам передзвонимо найближчим часом!

   Про клініку

   Багатопрофільна приватна клініка з європейськими стандартами лікування

    

   Ameda — багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення та підтримку здоров’я усієї вашої сім’ї. Для цього в нас є все необхідне: кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.

   Кожен учасник команди Сімейної клініки Ameda оточить Вас турботою та віддіністю: від запису чуйного оператора до огляду уважного лікаря, а тепла та затишна атмосфера наших відділень подарують відчуття родинної турботи.

   Адже ми робимо все з ніжністю, уважністю та особливим ставленням до кожного клієнта!

   ФІЛОСОФІЯ КЛІНІКИ AMEDA
   ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

   Усі лікарі клініки Ameda мають великий практичний досвід та високу кваліфікацію, що поєднуються зі знанням останніх досягнень науки та доказової медицини. Кожен фахівець з особливою ретельністю та увагою огляне Вас, визначить стан організму, відповість на будь-яке запитання та надасть ґрунтові поради з лікування та профілактики.

   ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

   Компетентні та привітні оператори знайдуть відповіді на будь-яке ваше запитання та допоможуть обрати потрібного спеціаліста. Їхня турбота завжди поруч: можна записатися на прийом, а також звернутися до лікаря за консультацією по телефону після повного обстеження.

   ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ

   У клініці Ameda використовується тільки найсучасніше обладнання, новітні методики лікування й діагностики, перевірені міжнародним досвідом. Ми турбуємося про Ваш час, саме тому пропонуємо здати необхідні аналізи у нашій клініці.