назад
13.07.2018
Миниатюра: 
Українська

Типові помилки про хвороби серця

Навколо серцево-судинних захворювань існує чимало міфів. Багато хто вважає, що якщо людина займається спортом, хвороби серця йому не загрожують. Але медики наголошують: заняття спортом зменшують ризик хвороби, - але не усувають його повністю.

Також хибною є думка про те, що хвороби серця частіше бувають у чоловіків, - в реальності не набагато частіше, ніж у жінок. Крім того, неправильно думати, що серцеві недуги більш притаманні людям похилого віку, останнім часом статистика серцево-судинних захворювань різко зросла і продовжує зростати у молодих людей в зв'язку з схильністю до шкідливих звичок та фастфуду.

Популярне твердження про те, що хворобами серця «командує» генетика, лікарі також не підтримують. За їхніми словами, людина з високою спадковою схильністю до проблем з серцем може бути повністю здоровою.

Якщо стан серця погіршується, зовсім не обов'язково, що буде відчуватися біль в грудях, це теж потрібно запам'ятати. Жінки перед серцевим нападом можуть взагалі не відчувати болю, але у них, наприклад, може з'явитися нудота.

Це корисно знати

16.08.2018
Насправді, наш організм самостійно вміє робити детокс завдяки печінці і виводити все непотрібне з кишечника, легенів та нирок, розповідає біолог
10.08.2018
За словами вчених, якщо виявиться, що pNaKtide виявиться безпечним для людського організму, то ця речовина може стати основою для антивікової терапії.
08.08.2018
Вчені спільно з провідними онкологами і генетиками успішно протестувати новий вид лікарських препаратів, здатних зупинити розвиток ракових клітин в організмі
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата