назад
27.06.2018
Миниатюра: 
Українська

Незважаючи на поширену думку про те, що спокійне життя вдалині від мегаполісів є ключем до щастя, вчені з університету штату Каліфорнія довели, що на рівень задоволеності життям, навпаки, впливає шалений ритм великого міста. 

Хоча життя у мегаполісі і пов'язане з більш високим рівнем стресу, тим не менше щоденні турботи, активний спосіб життя, а також зайнятість - підвищують рівень задоволеності життям, - вважають вчені.

«Зайнятість, відсутність занадто великої кількості вільного часу і активність - є важливими факторами благополуччя», - стверджує доктор Жанетт Бікнелл.

«До того ж жителі великих міст розвиваються набагато швидше і ефективніше тих, хто живе в маленьких містечках», - додає Бікнелл.

Це корисно знати

16.08.2018
Насправді, наш організм самостійно вміє робити детокс завдяки печінці і виводити все непотрібне з кишечника, легенів та нирок, розповідає біолог
10.08.2018
За словами вчених, якщо виявиться, що pNaKtide виявиться безпечним для людського організму, то ця речовина може стати основою для антивікової терапії.
08.08.2018
Вчені спільно з провідними онкологами і генетиками успішно протестувати новий вид лікарських препаратів, здатних зупинити розвиток ракових клітин в організмі
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата