назад
23.07.2018
Миниатюра: 
Українська

Вчені розповіли, які люди частіше страждають від інсультів та серцевих нападів

Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско виявили: люди з проблемами сну частіше страждають судинними порушеннями, з якими пов'язана висока ймовірність інсульту або серцевого нападу.

Наявність порушень сну робить людину більш схильною до появи аритмії або порушення серцевого ритму. Аналіз чотирьох досліджень, в яких були враховані дані більше 14 мільйонів пацієнтів, показав: люди, які погано сплять ночами, на третину частіше страждають аритмією, ніж ті, які не мають проблем зі сном. «Переривчастий нічний сон або труднощі з засинанням можуть привести до даного стану, оскільки подібні проблеми є постійним стресом для серця. Ця проблема, ймовірно, пов'язана з порушенням стадії глибокого сну», - поділилися думкою автори роботи.

Вчені вважають, що людей з порушеннями серцевого ритму слід спостерігати з особливою ретельністю, оскільки ці пацієнти піддаються особливому ризику постраждати від серцевого нападу або інсульту.

Це корисно знати

16.08.2018
Насправді, наш організм самостійно вміє робити детокс завдяки печінці і виводити все непотрібне з кишечника, легенів та нирок, розповідає біолог
10.08.2018
За словами вчених, якщо виявиться, що pNaKtide виявиться безпечним для людського організму, то ця речовина може стати основою для антивікової терапії.
08.08.2018
Вчені спільно з провідними онкологами і генетиками успішно протестувати новий вид лікарських препаратів, здатних зупинити розвиток ракових клітин в організмі
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата