назад
02.08.2018
Миниатюра: 
Українська

Американські вчені довели всьому світу, що за допомогою науки і сучасних технологій можна помолодшати на 20 років - і мова йде не про підтяжки і ботокс, а про генну терапію.

Глава американської компанії BioViva Елізабет Перріш пішла на сміливий експеримент. Для омолодження Елізабет вчені використали методику, яку раніше тестували тільки на тваринах. Після генної терапії зовнішній вигляд і всі аналізи 45-річної американки повернулися до рівня 25-річної дівчини.

Людина старіє через те, що кінцеві ділянки хромосоми, теломери, з часом стають коротшими. Через це організм втрачає можливість оновлюватися. Це і є головною причиною природної смерті. Вчені давно шукають спосіб зупинити старіння. І сама природа підказала вихід. Фермент теломераза володіє дивовижною здатністю добудовувати короткі теломери. Як наслідок - старіючі клітини знову набувають здатність ділитися, подібно молодим і здоровим.

До сих пір методика подовження теломер випробовувалася лише на тваринах. І ось Перріш поставила експеримент на собі. Вона пройшла курс генної терапії, який мав збільшити вироблення теломерази. Ін'єкції були зроблені в Колумбії, оскільки ці препарати не схвалені органами нагляду США. Після цього були оголошені перші результати: лейкоцити в крові Перріш стали біологічно молодше, а теломери "подовжилися" на 20 років. 
Звичайно, поки не можна робити остаточних висновків, експеримент триває, і дослідники стежать за здоров'ям Перріш.

Це корисно знати

13.12.2018
Любі наші клієнти! Сімейна клініка AMEDA щиро вітає вас з наступаючими новорічними святами!
10.12.2018
Коли на градуснику мінус і мороз за вікном, важко відчувати себе комфортно. Але є люди, які відчувають від цього ще більший дискомфорт: холодову алергію.
10.12.2018
Багато хто думає, що ендокринологи лікують тільки цукровий діабет і хвороби щитоподібної залози. Це дуже помилкове судження.
06.12.2018
Коли лазерна корекція зору вам протипоказана або не по кишені, є відмінна альтернатива операції - апаратне лікування зору.
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата