назад
18.07.2018
Миниатюра: 
Українська

Вчені з Японії заявили, що мають намір використати технологію рентгенівського телескопа, завдяки якому вивчали найвіддаленіші куточки Всесвіту - для дослідження ракових пухлин.
Японське агентство аерокосмічних досліджень JAXA, яке співпрацює з Університетом Токіо і Університетом Кейо, планує розробити мікроскоп для виявлення важкодоступних ракових клітин на основі технології, яка використовується для рентгенівського астрономічного супутника Hitomi.
Проект спрямований на створення медичного мікроскопа, який буде в 50 разів точнішим, ніж все існуюче обладнання для виявлення ракових стовбурових клітин в пухлинах. Вчені мають намір розробити прототип протягом двох років.
«Технологія космічних спостережень може допомогти клінічній медицині. Ми чекаємо, що новий проект стане епохальним досягненням в сучасній науці і допоможе вченим подолати рак», - розповідає генеральний директор Інституту космічних наук JAXA Саку Цунета.

Це корисно знати

16.08.2018
Насправді, наш організм самостійно вміє робити детокс завдяки печінці і виводити все непотрібне з кишечника, легенів та нирок, розповідає біолог
10.08.2018
За словами вчених, якщо виявиться, що pNaKtide виявиться безпечним для людського організму, то ця речовина може стати основою для антивікової терапії.
08.08.2018
Вчені спільно з провідними онкологами і генетиками успішно протестувати новий вид лікарських препаратів, здатних зупинити розвиток ракових клітин в організмі
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата