назад
07.08.2018
Миниатюра: 
Українська

До закінчення літніх канікул залишилося трохи більше трьох тижнів. Як підготувати першокласника, щоб зустріч зі школою не стала для нього потрясінням? Поради батькам:

Підготуйтеся заздалегідь. Де б не відпочивала дитина, на море, на дачі або в таборі, додому йому краще повернутися мінімум за 3-5 днів до 1 вересня. Майбутньому першокласнику потрібен час, щоб в спокійній обстановці, маючи в своєму розпорядженні запас часу, ще раз приміряти форму, зібрати портфель і змиритися з думкою, що літо закінчилося:)

Почніть заздалегідь готувати дитину до зміни режиму дня. Вставайте раніше, вчіть його застеляти ліжко, одягатися і збирати свої речі самостійно.

Не залякуйте дитину. У розмовах напередодні 1 вересня не повинні звучати страшилки («в школі з тобою ніхто церемонитися не буде», «там тебе навчать слухатися», «будеш так себе поводити - в школі довго не затримаєшся»). Краще, якщо ви будете звертати його увагу на позитивні моменти «в школі ти дізнаєшся багато цікавого», «у тебе з'являться нові друзі».

Постарайтеся взяти відпустку у вересні. Перші 4 тижні у школі - найскладніші для першокласників. Фізіологи вважають, що психічне навантаження на дитину в перший тиждень навчання в першому класі дорівнює навантаженню космонавта в перші дев'ять хвилин після старту, тому батьки повинні допомогти своєму маленькому учневі адаптуватися до нових умов. Важливо в цей час створити вдома максимально спокійну і комфортну атмосферу, оточити першокласника теплом і увагою.

Не купуйте канцтовари, ранець, туфлі і шкільну форму самостійно, залучіть до цього заняття дитину. Нехай самостійно вибере щось з шкільного приладдя.

Щодня говорите малюкові про те, що він найкращий і що у нього обов'язково все вийде. І тоді у нього не залишиться приводів для страху.
А коли навчальний рік почнеться, обов'язково кожен день запитуйте, як пройшли заняття, з ким із дітей він уже потоваришував, що їм давали на обід в їдальні, як виглядає його клас і чи подобається йому, де і з ким він сидить.

Це корисно знати

19.10.2018
Прогрес рухається вперед настільки швидко, що в цих перегонах ми елементарно не встигаємо виспатися. Чому виникає нестача сну і чим це нам загрожує ми дізналися у сімейного доктора клініки AMEDA Хаджі Олега Михайловича
19.10.2018
В сучасні часи все більше матусь будь-якого статусу та віку обирають грудне годування для своїх малюків
19.10.2018
В умовах життя у мегаполісі, необхідності більшість часу проводити в закритих приміщеннях офісу імунітет здорової людини неминуче слабшає. З приходом осені, падінням температури за вікном та авітамінозом людину атакують віруси та застуда.
17.10.2018
В умовах життя у мегаполісі, необхідності більшість часу проводити в закритих приміщеннях офісу імунітет здорової людини неминуче слабшає. З приходом осені, падінням температури за вікном та авітамінозом людину атакують віруси та застуда.
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата