Дерматоскопія

Дерматоскопія за доступною ціною у Києві

Дослідження родимки за допомогою дерматоскопа. Клініка Ameda у Києві. Доступні ціни. Кращі лікарі-дерматологи

Дерматоскопія – це безболісна та атравматична процедура перевірки родимок та  інших наростів на тілі. Для її проведення використовується спеціальний апарат з десятикратним збільшенням та поляризаційним фільтром. Завдяки огляду дерматоскопу можна зрозуміти – небезпечна родимка чи ні.

У разі необхідності до дерматоскопі під’єднують фотоапарат і роблять знімок, щоб в подальшому можна було порівнювати динаміку новоутворення.

Симптоми

До лікаря-дерматолога необхідно звернутися, якщо ви виявили у себе хоча б один із симптомів:

 • родимка або інше новоутворення більше 0,5 см;
 • невус лущиться та відчувається свербіж;
 • з’явилося багато нових наростів на шкірі;
 • з родимки виділяється сукровиця або кров;
 • новоутворення змінило форму, колір, розмір або ж відбулися інші зміни в зовнішньому вигляді.

Такоже відвідати фахівця потрібно, коли має буті відалення наросту, ви відвідуєте часто солярій або перебуваєте в зоні ризику по розвитку раку шкіри.

Серед факторів ризиків виникнення  меланоми виділяють:

 • проведення довготривалого часу в солярії або на сонці;
 • блакитні, зелені або сірі очі;
 • світле волосся та шкіра;
 • родичі з онкологічніми захворюваннями.

Пам’ятайте! Будь-яку хворобу легше попередити. Цифрова дерматоскопія – це обов’язкова процедура, рекомендована всім людям без винятку.

Захворювання

Дерматоскопія родимки допомагає визначити ряд захворювань:

 1. Меланому. Злоякісне утворення. При дерматоскопія невуса хвороба визначається майже в 100% випадків. Найчастіше з’являється на шкірі з родимки (невуса), рідше – на сітківці очей, слизових оболонок. Цей вид раку може давати метастази в усі органи. Вимагає негайного видалення.
 2. Папіломи. Наріст утворюється через вірус папіломи людини (ВПЛ). Освіта доброякісне, але в деяких випадках переростає в злоякісне. Виявляється на будь-якій ділянці тіла. Виглядає як сосочки на тоненьких ніжках. Папіломи видаляють при необхідності або з естетичних міркувань.
 3. Ліпоми. Виникає через жирових клітин під шкірою. Повільно зростає, не приносить ніякого дискомфорту. Зовні схожа на горбок. При цьому колір шкіри і її еластичність не змінюються. Лікується оперативним шляхом.
 4. Гемангіому. Доброякісне новоутворення, яке з’являється у дитини ще внутрішньоутробно або під час пологів. Основна причина – порушення розвитку кровоносних судин. Часто проходить з часом, але вимагає спостереження лікаря. У деяких випадках необхідно хірургічне втручання.
 5. Себорейний кератоз. Вид доброякісної пухлини шкіри. Інша назва – стареча бородавка, кератома. Точна причина появи не ясна. Може локалізуватися на грудях, шиї, обличчі, тильній стороні долонь. Лікується кріодеструкцією.
 6. Фіброму. Доброякісна пухлина, яка часто зустрічається у жінок в органах репродуктивної системи. Також з’являється на стопах. Пацієнти скаржаться на біль, свербіння, зміни кольору і гормональні збої. Лікується оперативно і медикаментозно.
 7. Невуси або родимки. Доброякісні нарости на шкірі. Є у кожної людини в різній кількості. Можуть з’являтися протягом життя і переростати в злоякісні пухлини. Щорічно слід оглядати родимки у дерматолога і стежити за будь-якими змінами. При необхідності невуси видаляються оперативним шляхом.
 8. Лентіго. Доброякісні пігментні плями. З’являються через скупчення меланоцитів в шкірі. Можна видалити лазером через естетичних міркувань.
  Базально-клітинну карциному. Вид найбільш поширеного злоякісного раку шкіри. Виглядає як невеликий блискучий горбок. Він може збільшуватися в розмірах, покриватися скоринкою і кровоточити. Видаляють хірургічно.
 9. Атерому. Доброякісна пухлина. З’являється через закупорку сальних залоз. Схоже на ущільнення під шкірою, яка не несе ніякої шкоди. Видаляється оперативно.
  Кондилому. Доброякісні новоутворення на слизових. Виникають через ВПЛ. Нарости можуть розростатися. Пацієнти скаржаться на свербіж. Видаляються освіту хірургічно.
 10. Базалія. Злоякісне утворення, один з видів раку шкіри. З’являється після 50 років. Зустрічається як у чоловіків, так і жінок. Локалізується на обличчі, волосистій частині голови, шиї. Виглядає як невеликий наріст з сухою поверхнею. Видаляють хірургічно.
 11. Ангіому. Доброякісна пухлина. Складається з кровоносних судин. Інша назва – родима пляма. Є практично у кожної людини. Чи не приносить дискомфорту.

Діагностика

Також до дерматоскопії звертаються при захворюванні волосистої частини голови та зміни нігтьових пластин.

Дерматоскопія допомагає обстежити родимки та діагностувати тип новоутворень. За допомогою спеціального обладнання можна помітити зміни в структурі, формі, кольорі та розміру родимок, що недоступно при звичайному огляді 

Кому і коли необхідно

 • Людям, які живуть в теплих країнах.
 • При травматизації родимки.
 • Якщо є родичі з онкологічними захворюваннями.
 • Людям, старшим за 60 років.
 • При наявності проблем з шлунково-кишкового тракту.
 • Якщо має бути оперативне втручання.
 • При прийомі гормональних препаратів.

Дерматологи настійно рекомендують проходити дерматоскопію два рази в рік: перед початком спекотного періоду (весна, літо) і після нього.

Як проходить процедура:

Процедура безболісна та швидка. Не потрібно ніякої підготовки. Наявність на тілі молочка, крему або лосьйону чи не позначиться на точності дослідження.

Датчик дерматоскопа фіксує невус за допомогою камери. Потім знімок, збільшений в 70 разів, подається на екран монітора. Там його можна розглянути в найдрібніших подробицях.

Переваги

 1. Безпека. Процедура атравматична та безболісна. Дерматоскопія у Києві має на увазі огляд шкіри за допомогою приладу, тому епідерміс не пошкоджується, а дослідження не впливає на організм.
 2. Швидкість. Огляд займає близько 10 хвилин. За цей час можна перевірити всі новоутворення, зрозуміти їх природу і зробити знімки наростів.
 3. Точність. Дерматоскопія виключає людський фактор та підвищує якість діагностики, дозволяючи виявити хворобу на початковій стадії.
 4. Зручність. Перед процедурою не потрібна ніяка підготовка. А якщо на тілі є лосьйон, крем або інший засіб, це не вплине на результат дослідження.
 5. Доступна ціна. Вартість дерматоскопії залежить від кількості родимок на тілі та часу проведення дослідження.

Профилактика

Знизити ризик розвитку онкологічних захворювань шкіри можна, якщо слідувати правилам:

 1. Регулярно оглядати своє тіло на предмет появи нових родимок, бородавок та інших новоутворень.
 2. Використовувати крем або спрей з захистом від ультрафіолетових променів. Найкраще купувати засоби з натуральним складом та максимальним рівнем захисту.
 3. Унікат відкритих сонячних променів. Влітку рекомендується не перебувати на вулиці з 11:00 до 16:00, так як сонце знаходиться в зеніті.
 4. Виключити відвідування солярію,  або ж не часто его використовувати.
 5. Прикривати шию, обличчя, руки та інші відкриті частини тіла, якщо перебуваєте на сонці.
 6. Раз на півроку відвідувати дерматолога та проводити дерматоскопію.

Залишилися питання чи хочете записатися на дослідження? Скористайтеся формою зворотнього зв’язку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону. Ми підберемо зручний час для процедури та консультації дерматолога у Києві.
Клініка Ameda піклується про ваше здоров’я!

FAQ

 • Чи використовується анестезія при дерматоскопія? 1qAsset 51

  Перший раз йду на процедуру та боюся, що болісно її перенесу.
  Не хвилюйтесь! Дерматоскопія – це зовнішній огляд шкіри за допомогою апарату. Дослідження НЕ травмуючої епідерміс, тому процедура безболісна.

 • На тілі є дуже багато родимок, що робити? 1qAsset 51

  Якщо невуси або інші нарости не викликають дискомфорту, то найчастіше це доброякісні утворення, які не несуть шкоди для організму. Щоб не переживати і точно дізнатися у вигляді родимки, краще проходить дерматоскопія два рази в рік.

 • Пошкодив недавно родимку! Вона тепер кровит і свербить. Що робити? 1qAsset 51

  Вам терміново показана консультація та діагностичний огляд у дерматолога. Чим скоріше ви звернетеся до лікаря, тим вище ймовірність щасливого кінця в цій ситуації.

  Спочатку зберуть анамнез і перевірять родимку в Києві за допомогою дерматоскопа. Після цього будуть призначати лікування або направлять на видалення невуса.