Круглов Олександр Борисович

залишити відгук
Спеціалізація Масажист
Стаж 13 років
Приймає в клініках: с. С.Борщагівка, вул. Південна, 7
 • Пріоритетні напрямки роботи: 1qAsset 51
  Остеопатія; мануальна терапія; рефлекторна терапія; масажі; лікувальна фізкультура; профілактика захворювань; реабілітація.
  Анатомічна корекція фігури (тіла) включає в себе симбіоз різних технік і маніпуляцій, терапевтичних впливів як на окремі ділянки тіла, так і на весь організм в цілому! Скалотскій масаж являється профілактичним, лікувальним і реанімаційним методом терапії! Терапевтичне вплив Скалотского масажу впливає на м'язову, судинну, нервову систему в цілому. Суглобова динаміка грає важливу роль в анатомічної корекції фігури (тіла), і пасивна м'язова активність якісно змінює психо соматичне стан пацієнта.
 • Курси, тренінги: 1qAsset 51
  Курс масажу «Партнер плюс», масажист універсал.
  Курс «Корекція фігури» STYX.
  Курс «СПА продукт-естетика тіла».
 • Шлях професійного зростання: 1qAsset 51
  Участь у профільних лекціях, семінарах, тренінгах.

Відгуки

 • Анастастасія

  Відчувається професіоналізм лікаря. Все сподобалось.

 • Мария Петрухнова

  Александр Борисович – любимый специалист по массажу в нашей семье. Ходим с мужем только к нему. Внимательно относится к проблеме пациента, использует разные методики массажей и приемы остеопатии.
  В этот раз пришла с проблемой защемленного нерва, доктор уже за пару сеансов облегчил болевой синдром в шейном отделе позвоночника, убрал зажимы в мышцах.
  Рекомендую отличного специалиста и профессионала!

 • Елена

  Пришла к Александру по рекомендации подруги. Болела спина, поясница, сидячая работа. После 3х сеансов, как заново родилась. Большая благодарность!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.