Яценко Вікторія Юріївна

залишити відгук
Спеціалізація Лікар акушер-гінеколог дитячий
Категорія Перша
Стаж 21 рік
Приймає в клініках: Пр-т. Повітрофлотський, 51
 • Пріоритетні напрямки роботи: 1qAsset 51
  профілактичне обстеження в гінекології;
  діагностика, лікування та профілактика захворювань репродуктивної системи у дітей, підлітків, молоді, жінок репродуктивного віку: запальних захворювань статевих органів (в т.ч. захворювань, що передаються статевим шляхом; синехий у дітей), порушень статевого дозрівання (передчасного статевого дозрівання, затримки статевого дозрівання), порушень менструального циклу (аменореї, частих або рідкісних, рясних або мізерних менструацій, хворобливих менструацій), гіпоплазії матки, доброякісних пухлин і пухлиноподібних утворень яєчників (в т.ч. функціональних кіст яєчників), полікістозу яєчників, гормональних порушень в гінекології і т.д.
  травми статевих органів у дівчаток;
 • Освіта: 1qAsset 51
  1988–1994 рр. — Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького, спеціальність «педіатрія», кваліфікація «лікар-педіатр».
  1994–1996 рр. — інтернатура за фахом «акушерство та гінекологія», Державний донецький регіональний центр з охорони материнства і дитинства.
  1996 р. — Спеціалізація «дитяча гінекологія».
  2012 р. — Спеціалізація «акушерство та гінекологія».
 • Курси, тренінги: 1qAsset 51
  Дитяча та підліткова гінекологія (Донецьк, Україна), спеціалізація (1996 р.), атестація регулярно, остання 2013 р., ПАЦ.
  Курс спеціалізації: «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології» (м. Донецьк, Україна), 1996 р;
  Акушерство і гінекологія (м. Донецьк, Україна), спеціалізація (2012 р.), атестація (2014 р.).
  Майстер-клас «Кольпоскопія та патологія шийки матки», 2012 р.
  «Актуальні питання профілактики та лікування інфекції в акушерстві та гінекології» (м. Донецьк, Україна), курс тематичного удосконалення, 2012 р.
  «Сучасні аспекти використання гестагенів в клінічній практиці» (Донецьк, Україна), круглий стіл з міжнародною участю, 2010 р.
  «Нетрадиційні методи лікування в акушерстві та гінекології» (м. Донецьк, Україна), курс тематичного удосконалення, 2009 р.
  «Актуальні питання дитячої гінекології» (м. Донецьк, Україна), курс тематичного удосконалення, 2006 р.
  «Гінекологічна ендокринологія» (м. Донецьк, Україна), курс тематичного удосконалення, 2005 р.
 • Шлях професійного зростання: 1qAsset 51
  З 1997 року член Асоціації гінекологів-ювенологів.
  З 2010 року член Української Асоціації лікарів дитячих і підліткових гінекологів та Європейської Асоціації педіатричної та підліткової гінекології (EURAPAG European Association of Paediatric and Adolescent Gynaecology).
  З'їзди акушерів-гінекологів України, Всеукраїнські та міжрегіональні науково-практичні конференції, міжнародні регіональні науково-практичні школи-семінари, школи практикуючого лікаря.
  Автор понад 50 друкованих праць, 2 деклараційних патенти України.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.