назад
Пожалуйста, выберите услугу

Фахівці нашої клініки зможуть не тільки призначити кращий варіант лікування в кожному випадку, але і знайти взаємозв'язок патологічних процесів і функцій систем організму пацієнта.

В наші дні патологічні зміни стану вен є актуальною скаргою багатьох пацієнтів, які ведуть не надто рухливий спосіб життя. Складаючи серйозну загрозу для здоров'я, консультація флеболога допоможе визначити стан здоров'я кожного пацієнта і, виходячи з необхідності, почати вчасно курс лікування, що дозволяє забути про проблеми які вас турбують. Наша клініка пропонує пацієнтам якісне позбавлення від подібних недуг.

Відвідувачам нашого медичного центру доступна консультація флеболога у Києві за кращою ціною. Великий досвід і професіоналізм, якими володіє лікар флеболог, дозволяє досягти високих результатів в лікуванні. Також відвідувачам нашої клініки доступна програма "Красиві ніжки", яка дозволяє позбутися від косметичної проблеми і не вимагає оперативного втручання. Вона підходить для тих, хто бажає позбавитися від розширення невеликих вен, а також тим, хто хоче забути про проблеми з капілярами і прибрати непривабливі венозні сіточки.

Симптоми через які слід відвідати флеболога

Будучи поширеною проблемою в наші дні, варикоз вимагає своєчасного розпізнавання і лікування. Він може виникати як через спадкову схильність, так і через малорухливий спосіб життя. Також він може спостерігатися у представниць прекрасної статі, які проходять лікування гормональними препаратами. Такі симптоми, як наявність набряку ніг під кінець робочого часу, відчуття розпирання кінцівок, болі і дискомфортні відчуття при пальпаціхї ураженої вени, є сигналом до відвідування лікаря-флеболога.

Пройти УЗД судин у Києві також слід тим, хто відчуває важкість при довгому знаходженні в сидячій позі, а також пацієнтам з синюшністю шкіри і судинними "зірочками" на ногах.

Що вивчає флебологія

Будучи розділом медицини, що вивчає функціонування і захворювання вен нижніх кінцівок, флебологія вивчає різні недуги у вигляді:

  • варикозного захворювання вен;
  • атеросклерозу судин ніг;
  • посттромботичної паталогії;
  • флебопатії та інших.

Лікування в сімейній клініці «Амеда»

Лікар флеболог допоможе вирішити будь-яку з перерахованих проблем. Завдяки застосуванню інноваційних винаходів у апаратній діагностиці, флеболог зможе виявити причину виникнення недуги в кожному випадку і поставити точний діагноз. Доплерографія допомагає побачити всі тонкощі стану пацієнта. Апаратна діагностика дозволяє отримати детальний опис стану системи вен за допомогою таких процедур, як:

Консультація флеболога допоможе точно встановити діагноз і підібрати метод лікування. Лікування подібних проблем з венами і капілярами може проводитися за допомогою декількох методів. У таких випадках лікар приймає рішення про медикаментозне лікування, доцільність хірургічного втручання, а також про необхідність застосування склеротерапії. Терапія при таких недугах зазвичай проходить в кілька етапів і може поєднувати різні методики. Це робиться, щоб уникнути рецидивів і поліпшити ефективність терапії. Комплексне лікування, яке призначив флеболог клініки, дає не тільки відмінний естетичний результат, а й істотно прискорює післяопераційний реабілітаційний період. Таке лікування підвищує якість життя людини і радикально усуває джерела патології, при яких з'явилася проблема. Хірургічне втручання проводиться з використанням новітніх апаратів, що дозволяють ретельно спостерігати за ходом операції. Окремою перевагою для тих, кого цікавить запит "флеболог Київ ціни", є вигідна вартість послуг.

Почему стоит обратиться в нашу клинику

Багатопрофільний поліклінічний прийом
Європейські методики лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Цілодобова організація стаціонарного лікування
Високий професіоналізм і досвідченість лікарів
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Посмотреть на карте Києва