7 правил здорової родини

15.07.2020
Ameda

Погодьтеся, що здорова родина — це запорука затишку, злагоди та сприятливої атмосфери в оселі.
Сімейні лікарі мережі клінік Ameda створили шортлист головних правил здорової родини.

ПРАВИЛО ПЕРШЕ. Вакцинування
Не дарма воно очолює список, адже вчасне щеплення собі та своїй дитині — це захист від інфекційних захворювань та формування міцного колективного імунітету у своїй родині.

ПРАВИЛО ДРУГЕ. Щорічний плановий огляд у лікаря та лабораторне обстеження
Щорічні обстеження допоможуть виявити складні недуги чи небажані симптоми на ранніх етапах та швидко їм зарадити. Рекомендовані лабораторні дослідження мають складати загальний аналіз крові, аналіз крові на глюкозу, загальний аналіз сечі, а також тести на ВІЛ, гепатит B, С і сифіліс.

ПРАВИЛО ТРЕТЄ. НЕ займатися самолікуванням
Самостійно ставити собі діагнози та визначити систему лікування — це не вихід. З великою імовірністю ви можете собі лише нашкодити, не знаючи правильного дозування та протипоказань.

ПРАВИЛО ЧЕТВЕРТЕ. Знайдіть свого сімейного лікаря
Приділіть особливу увагу вибору свого лікаря — не пошкодуйте витраченого часу. Адже компетентний фахівець знатиме особливості здоров’я вашої сім’ї та знатиме, як зарадити та допомогти.

ПРАВИЛО П’ЯТЕ. Піклуватися про психічне здоров’я родини
Здоров’я — це не лише про фізичне самопочуття, але й про духовне. Дружня, затишна атмосфера в родині, хороші стосунки дітей з батьками та у подружжя між собою гарантують гаразди у вашій сім’ї.

ПРАВИЛО ШОСТЕ. У здоровому тілі — здоровий дух
Полюбіть спорт і станьте гарним прикладом для своїх дітей. Щоденна зарядка допоможе не лише згортувати вашу родину спільним заняттям, а й стане хорошою профілактикою серцево-судинних захворювань, мінералізацією кісток, поліпшить роботу сухожиль і м’язів. Знаходьте будь-яку нагоду, аби порухатися та активно зайняти себе й своїх дітлахів.
ПРАВИЛО СЬОМЕ. Здорова їжа та сон

Збалансоване харчування і відмінний сон — це основа нашої життєдіяльності, яка допомагає гарно функціонувати, радіти життю та тішитися з кожного моменту. Тому, дорогі батьки, варто не забувати про формування культури харчування та відповідного режиму для дітей. Пам’ятайте, що ви для них — приклад для наслідування, тож станьте для них не просто батьками, а СУПЕРбатьками.

А ще — зберігайте підбірку, діліться зі своїми рідними та пишіть свої правила хорошого самопочуття у коментарях

15.07.2020

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *