Йдемо до лікаря: чи потрібен ПЛР-тест?

13.08.2020
Ameda

Хочеш обстежити своє здоров’я у вузького спеціаліста? Або проконсультуватися в сімейного лікаря? Чи просто перевірити своє самопочуття за допомогою аналізу крові?
Але хвилюєшся, що потрібно проходити додаткову процедуру ПЦР-тестування на COVID-19?

Спершу ми вас заспокоїмо: НІЯКИХ тестувань на коронавірус проходити НЕ потрібно!

Але розберімося поступового!

Для чого потрібен ПЛР-тест?
ПЛР-тест показує наявність або відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки цьому можна виявити в захворілого коронавірус ще в перші дні зараження. Проводять ПЛР-тестування шляхом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носогорла) пацієнта. Дослідження відбувається впродовж 4–6 годин.

Головне — не зволікати!
Якщо вас турбує, приміром, кишківник чи нежить, або ви давно планували відвідати гінеколога — то не шукайте виправдань типу «це, напевно, треба тест на коронавірус робити…». Наша клініка обслуговує клієнтів без попереднього ПЛР тестування.

Для кого тоді потрібна така перевірка?
Мандрівникам, відрядникам та іншим людям, діяльність яких пов’язана з виїздом за кордон або поверненням з червоних зон епідемії. Для всіх інших тестування НЕ є обов’язковим.

У наших клініках цілком безпечно, персонал повністю дотримується правил епідеміологічного режиму, а прибирання та оброблення приміщень відбувається згідно з всіма вимог МОЗ України. А ще ми максимально мінімізуємо скупчення людей у приймальні клініки — тому відсоток ризику зменшується в рази.

Переживати та нервувати не варто. Довірте свої турботи професіоналам Сімейної клініки Ameda

13.08.2020

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *