Коли потрібно звернутися до лікаря гінеколога?

16.09.2020
Ameda

Кожна дівчина чи жінка мусить знати, що регулярне обстеження в гінеколога — це хороша гарантія здоров’я, краси та молодості. Консультація у лікаря двічі на рік — це беззаперечне правило, яке не потрібно порушувати навіть при умові, що вас нічого не турбує.

Які причини мають вас наштовхнути на ОБОВ’ЯЗКОВЕ відвідування лікаря?

Порушення менструального циклу. Переважно цикл триває 21–35 днів, 3–7 з яких — менструація. Відхилення від цього стандарту часто говорить про певні проблеми.
Свербіж, печіння, кров’яні чи інші незвичні виділення в середині циклу.

Підбір контрацепції. Аби уникнути незапланованої вагітності, насамперед варто проконсультуватися з лікарем щодо можливих видів контрацепції, зокрема й гормональної.
Якщо місячні тривають понад 9–10 днів і супроводжуються сильними болями та кровотечею. З’ясувати причину зможе тільки лікар.

Якщо ви почали вести статеве життя, то після цього варто обов’язково пройти обстеження в лікаря — акушера-гінеколога.

Плануєте вагітність. Адже, щоб народити, не достатньо лише бажання, в організму повинна бути ще можливість. А чи в змозі організм зачати й виносити здорову дитину — буде відомо лише після огляду та необхідних аналізів лікаря.

Зміни в промежині: поява на шкірі ран, висипів, набряків, болю, пухлин — привід чимшвидше звернутися до лікаря.

Якщо ви підозрюєте, що вагітні, огляд у гінеколога не можна відкладати ні в якому разі! Попри те, що існують тести, здатні підтвердити вагітність, краще відвідати фахівця, який проведе всі необхідні процедури й дасть вам корисні поради.

Кровотеча та біль під час (або після) інтимної близькості не тільки не прикрашають життя, але й можуть свідчити про наявність серйозних захворювань.

Настання менопаузи. Консультація гінеколога вкрай необхідна на цьому етапі. Важливо, щоб лікар пояснив, які процеси фізіологічно природні, на що потрібно звертати увагу і що контролювати, аби уникнути розвитку серйозних гінекологічних захворювань.

Ви ж не забули записатися на плановий огляд до нашого ліікаря акушера-гінеколога?
☎️ 044 321 01 00, 044 237 13 11 або 093 170 79 38

16.09.2020

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *