назад
12.07.2018
Миниатюра: 
Українська

Всім відомо, що профілактика - необхідна умова для гарного стану здоров'я. На жаль, багато представниць прекрасної статі знаходять безліч причин, щоб не відвідувати регулярно гінеколога: відсутність тривожних симптомів, звичний брак часу, іноді сором'язливість або навіть страх.
Однак, є загальне правило для всіх вікових груп: відвідувати гінеколога потрібно не рідше ніж раз на півроку. Наприклад, для віку 20+ похід до лікаря допомагає запобігти розвитку захворювань, що позначаються на народженні дітей. Гормональна буря у жінок 30-40 років дає поштовх розвитку новоутворень, а регулярні консультації і спостереження для жінок 40+ допоможуть легше перенести початок менопаузи.
Спеціально для вас, дорогі жінки, ми розробили комплексний пакет гінекологічного обстеження. Програма «Жіноче здоров'я» - найлегший спосіб дізнатися все про своє здоров'я у зручний для вас час, в найкоротші терміни і в комфортних умовах.
Пакет включає два прийоми у лікаря акушера-гінеколога, УЗД органів малого тазу і молочних залоз, кольпоскопію, аналіз урогенітального мазка і бакпосів на мікрофлору + антибіотикограма.

Новини

13.12.2018
Семейная клиника AMEDA от всей души поздравляет Вас с наступающими новогодними праздниками!
11.12.2018
8 грудня сімейна клініка AMEDA взяла участь як партнер в одному з наймасштабніших заходів для майбутніх мам - Pregnancy Day.
04.12.2018
Саме цього року 27 листопада в нашій країні вперше відмічають Всеукраїнський день добрих справ - Щедрий вівторок.
29.11.2018
24 листопада відбулася перша зустріч матусь Mam's club AMEDA. Цього разу в гостях був провідний імунолог Києва Федор Лапій.
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата