назад
20.07.2018
Миниатюра: 

Найбільша цінність для батьків - здоров'я дитини, а своєчасне і якісне медичне обстеження малюка - це запорука його міцного здоров'я в майбутньому. Організм формується саме в дитячому віці, тому важливо спостерігати за правильністю протікання цього процесу і швидко коригувати відхилення від норми. 
Перші роки життя дитини - дуже важливий період у розвитку. Саме тому батькам в цей період потрібно дуже ретельно перевіряти здоров'я свого малюка у лікарів. Обстеження дитини першого року досить широке. Крім педіатра малюка мають спостерігати вузькоспеціалізовані лікарі, а огляди деяких фахівців необхідно повторювати протягом року декілька раз. 
Для того, щоб ви могли повноцінно подбати про здоров'я вашої дитини - ми розробили комплексні медичні програми «Малюк», яка розрахована на дітей до року і «Кроха», яка розрахована на дітей від 1 року.
Пропозиція включає в себе всі необхідні медичні обстеження для цього віку: консультації лікаря-педіатра і всіх вузькопрофільних фахівців, проведення необхідних аналізів, УЗД, а також, при необхідності, виклик лікаря-педіатра додому.
Пам'ятайте, що своєчасне обстеження дає можливість виявити наявні патології і підібрати ефективне лікування, адже в більшості випадків, щоб запобігти хворобі, досить виявити її на ранній стадії!

Новости

Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Посмотреть на карте Києва