назад
20.07.2018
Миниатюра: 
Українська

Найбільша цінність для батьків - здоров'я дитини, а своєчасне і якісне медичне обстеження малюка - це запорука його міцного здоров'я в майбутньому. Організм формується саме в дитячому віці, тому важливо спостерігати за правильністю протікання цього процесу і швидко коригувати відхилення від норми. 
Перші роки життя дитини - дуже важливий період у розвитку. Саме тому батькам в цей період потрібно дуже ретельно перевіряти здоров'я свого малюка у лікарів. Обстеження дитини першого року досить широке. Крім педіатра малюка мають спостерігати вузькоспеціалізовані лікарі, а огляди деяких фахівців необхідно повторювати протягом року декілька раз. 
Для того, щоб ви могли повноцінно подбати про здоров'я вашої дитини - ми розробили комплексні медичні програми «Малюк», яка розрахована на дітей до року і «Кроха», яка розрахована на дітей від 1 року.
Пропозиція включає в себе всі необхідні медичні обстеження для цього віку: консультації лікаря-педіатра і всіх вузькопрофільних фахівців, проведення необхідних аналізів, УЗД, а також, при необхідності, виклик лікаря-педіатра додому.
Пам'ятайте, що своєчасне обстеження дає можливість виявити наявні патології і підібрати ефективне лікування, адже в більшості випадків, щоб запобігти хворобі, досить виявити її на ранній стадії!

Новини

13.12.2019
Попереду Новорічні свята та вихідні! Повідомляємо про графік роботи клініки та контакт-центру!
21.10.2019
Вигравай подарунки разом з Амеда!
23.08.2019
Вітаємо з Днем незалежності!
06.08.2019
Шановні клієнти! Попереджуємо, що сьогодні можливі технічні неполадки в роботі Контакт - центру в зв'язку з плановими технічними роботами.Дякуємо за розуміння!
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Уважаемый клиент! Внимание! Оплата фиксируется только после Вашего звонка в контакт - центр, тел. (044) 321 01 00.Благодарны за понимание.
Посмотреть на карте Києва