Всесвітній день безпеки пацієнтів

17.09.2020
Ameda

У травні минулого року на засіданні 72-й Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я держави-учасниці схвалила створення Всесвітнього дня безпеки пацієнта, що буде відзначитися щорічно 17 вересня.

Як зазначають у ВООЗ, заподіяння шкоди пацієнтам є однією з провідних причин смертності та інвалідності в світі. Щорічно в стаціонарних медичних установах країн з низьким і середнім рівнями доходу відбувається 134 мільйони несприятливих подій, які стають супутніми чинниками 2,6 мільйона випадків смерті, а в країнах з високим рівнем доходу шкода при наданні стаціонарної допомоги наноситься кожному десятому пацієнту.

Пандемія COVID-19 виявила величезні проблеми, з якими в теперішній час стикаються медичні працівники в усьому світі. У зв’язку з цим тема Всесвітнього дня безпеки пацієнтів 2020 року присвячена гармонійній взаємодії безпеки медичних працівників та її взаємозв’язок з безпекою пацієнтів.

Безпека та захист пацієнта — це один з найголовніших пріоритетів великої команди Сімейної клініки Ameda. Компетентний, кваліфікований та уважний медичний персонал мережі завжди готовий надати безпечну медичну допомогу кожному пацієнту.

Захист і довіра кожного пацієнта надзвичайно важливі для нас.
Ми все робимо, аби нашим клієнтам було турботливо та захищено у відділеннях нашої мережі:

  • затишна атмосфера;
  • найкращі висококваліфіковані лікарі;
  • уважний персонал клініки;
  • безпечні умови;
  • якісні діагностика та лікування;
  • персоналізований підхід до кожного питання.

Записуйтеся на консультацію вже зараз:
044 321 01 00, 044 237 13 11 або 093 170 79 38

17.09.2020

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *