Як боротися зі шкідливими харчовими звичками?

У перший день робочого тижня хочемо вам запропонувати задуматися: як ви харчуєтеся на роботі? Чи раптом не зловживаєте ви солодощами чи шкідливими перекусами?
Розглянемо загальну картину: працівники проводять у середньому 8,8 години на день за роботою та іншими робочими справами. І 66 відсотків цих людей мають надлишкову вагу або ожиріння.

Однак хороші новини є. Дослідження показали, що внесення простих змін у робочий процес та розпорядок дня може покращити якість вашого здоров’я та допомогти вам підтримувати здоровий спосіб життя.

Готові розпочати? Ось п’ять кроків, які ви можете зробити прямо зараз.

Забудьте про мисочку з цукерками — замініть її на фрукти
Поставте солодощі якомога далі від свого робочого столу або зберігайте їх у шухляді: це значно зменшить споживання цукру. І навпаки, фрукти поряд сформують звичку здорового перекусу.

Остерігайтеся висококалорійних перекусів
Різні снеки та батончики зазвичай з високим вмістом цукру, солі та калорій та низькою харчовою цінністю. Коли ваші колеги пропонують такий варіант наїдку, то ліпше відмовте і згадайте про фрукти на вашому столі.

Плануйте заздалегідь та приносьте обід з собою
По-перше, домашня їжа не лише корисніша, але й набагато смачніша, ніж з кафетерію. Спробуйте поекспериментувати зі своїми кулінарними вміннями та здивувати своїми відмінними ланчами.

Перестаньте їсти поодинці за робочим столом
Дослідження показали, що обід з колегами може покращити відносини у колективі, так і загальну ефективність роботи — погодьтеся, безпрограшний варіант. Ще одна альтернатива? Вийдіть в обід на вулицю прогулятися. Це дасть менше часу на споживання великої кількості їжі, покращить ваш настрій і дасть більше енергії для продуктивної роботи.

Не забувайте про водний баланс
Не втомлюємося повторювати, що підтримання водного балансу в організмі напрочуд важливо. Навіть легке зневоднення може негативно вплинути на вашу пам’ять і збільшити тривогу та втому, створюючи основу як для зниження робочої діяльності, так і для нервових перекусів. Тримайте під рукою пляшку з водою, щоб ви могли пити впродовж усього робочого дня.

Підвищена уважність до того, що ви їсте і де ви це їсте, дійсно може допомогти змінити ситуацію та покращити ваше самопочуття.

І не забувайте звертатися до наших гастроентерологів, які точно знають, як підвищити рівень вашого здоров’я:
044 321 01 00, 044 237 13 11 або 093 170 79 38

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *