Як доглядати за шкірою рук під час пандемії?

15.10.2020
Ameda

Вплив антисептиків і мила на якість нашої шкіри безумовно помітний. Особливо він відзначився зараз. У період пандемії коронавірусної інфекції: задля уникнення зараження ми вимушені дуже часто мити руки із застосуванням антибактеріальних та лужних мильних засобів. Мити руки рекомендовано не менше як 20 секунд, а то й пів хвилини. Також лікарі рекомендують не забувати про використання антисептиків, які у своєму складі мають 70% розчин спирту.

Водночас використання мильних та антисептичних засобів може негативно впливати на шкіру. Ми відчуваємо сухість, з’являються невеличкі тріщинки з утворюванням запалення, лущення чи певних подразнень у вигляді висипань, почервонінь, що супроводжуються нестерпним свербіжем. Усі ці симптоми можна узагальнити під однією назвою — контактний дерматит.

Як же попередити ці небезпечні наслідки?

Перш за все потрібно почати з того, чим ми миємо шкіру рук. Зазвичай варто надавати перевагу рідкій формі мила, що у своєму складі, на відміну від брусочків, вже містить зволожувальні компоненти.

Гліцерин, рослинна олія або пантенол, що містяться у рідкому милі, пом’якшують нашу шкіру навіть після інтенсивного миття. Ці складники мають здатність утворювати невидиму плівку, покривати шкіру і затримувати всередині вологу.

Коли наша шкіра зволожена, то вона водночас захищена — а, отже, не так травмується. А от просте тверде мило здатне, навпаки, змивати захисну ліпідну оболонку з шкіри.
Хороший антибактеріальний засіб не має містити барвників або різких ароматизаторів. Ідеально — це прозора рідина, що подається піною за допомогою дозатора.

Чудово, якщо в складі буде декспантенол, гліцерин, касторова олія, що захищатимуть нашу шкіру від зайвого пересушування та інших подразнень чи висипань.

Бережіть свої чарівні ручки.
Піклуємося, як про рідних!

15.10.2020

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *