назад
Пожалуйста, выберите услугу

Офтальмологічне відділення клініки Амеда в Києві спеціалізується на сучасних методиках лікування захворювань органів зору. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, з чималим досвідом роботи. Вони гарантують якість лікування і високий рівень уваги до кожного пацієнта. Консультація лікаря офтальмолога допоможе вам вирішити поширених порушень: астигматизм, катаракту, глаукому, міопію і ін. Діагноз ставиться, на основі отриманих комп'ютеризованих даних.

Проблеми з зором можуть виникнути з різних причин. В одних вони викликані генетикою, в інших пов'язані з віком або неправильним способом життя. Якщо терміново необхідна консультація офтальмолога в Києві, то можна скористатися послугами сімейної клініки Амеда.  До речі, різниці між поняттями офтальмолог і окуліст - немає.

Обладнання, що застосовується у клініці Амеда

Наша клініка успішно застосовує нові методики і сучасні розробки у світовій офтальмології.

Окуліст (офтальмолог) в Києві проводить обстеження очей спеціальним приладом - бінокулярним рефрактометром. Він допомагає знімати рефракцію з обох очей і відрізняється компактними габаритами. Пристрій працює за принципом фото-ретиноскопії, використовуючи інфрачервоне випромінювання.

Наші фахівці здійснюють комп'ютерну діагностику очей, за допомогою авторефкератометра. Він дає можливість швидко виявити патологію кришталика або деформацію рогівки. Крім цього, він дозволяє перевірити сферу, циліндр і вісь при високій рефракції. Апарат забезпечує високу чіткість зображення. Він сумісний з зовнішнім монітором і оптометричною системою. Передове обладнання дозволяє швидко поставити діагноз і надати термінове лікування очних захворювань.

Персонал і надання допомоги

Медичний центр пропонує такі послуги:

  • виправлення аномалій рефракції;
  • корекцію короткозорості;
  • терапію патологій сітківки і очного нерва.

Щоб ознайомиться з лікарями клініки, рекомендується перейти по посиланню.

Процес лікування в клініці Амеда

Терапія очних захворювань починається з повного обстеження пацієнта. Лікар офтальмолог вивчає стан органів зору, з властивою професіоналу увагою, використовує свої навички і високотехнологічні прилади. Останні необхідні для тестування, що визначає функціональність очей і дозволяє зрозуміти ступінь занедбаності проблеми.

Обстежуючи дорослих і маленьких пацієнтів, лікар-офтальмолог проводить тести на:

  • бінокулярність - здатність очей одночасно використовувати сенсорику і моторику, що призводить до формування двох зображень, що зливаються в одне;
  • стереоскопічність - здатність органів зору формувати глибоку, тривимірну картинку.

Якщо є необхідність, наші фахівці здійснюють розширення зіниці, для того, щоб обстежити крайню периферію сітківки.

Фахівці, що працюють в нашій клініці мають чималий досвід. Вони лікують пацієнтів будь-якого віку. За допомогою високотехнологічних приладів, лікарі-офтальмологи швидко поставлять діагноз і призначать відповідне лікування. З цінами на наші послуги можна ознайомиться на сайті клініки Амеда, в розділі «Вартість послуг». Там же можна записатися на прийом в онлайн-режимі. При заповненні форми, необхідно вибрати лікаря, дату і вказати свої дані. Вартість певної процедури залежить від її складності та використовуваного обладнання. Всі маніпуляції проводяться безболісно: під час лікування пацієнт може вести свій звичний спосіб життя.

Вартість лікування в медичному центрі Амеда

Діагностику очей потрібно проходити регулярно. Всім необхідно постійно перевіряти очне дно, особливо в літньому віці. Це має практичне значення, оскільки судини сітківки найпершими реагують на зміну тиску і підвищення цукру в крові.

Наша клініка надає таку послугу, як виклик офтальмолога на дом. Заявку можна залишити прямо на нашому сайті, вказавши необхідні дані. Після заповнення форми, з Вами зв'яжуться наші консультанти і окуліст приїде на виклик додому.

Окуліст (офтальмолог) приватної клініки проводить повноцінне обстеження, яке включає:

  • перевірку зору;
  • огляд сітківки;
  • комп'ютерну діагностику.

Доктора допоможуть підібрати контактні лінзи.

Контакти клініки, в яких вказані адреси всіх відділень клініки Амеда.

Почему стоит обратиться в нашу клинику

Багатопрофільний поліклінічний прийом
Європейські методики лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Цілодобова організація стаціонарного лікування
Високий професіоналізм і досвідченість лікарів
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Посмотреть на карте Києва