назад

Різко погіршилося самопочуття? Прояви негативних симптомів можуть мати різний характер, вони часто пов'язані із загостренням хронічних внутрішніх захворювань, ГРВІ або отруєнням. Дзвонити в «швидку» слід при критичних обставинах, що реально загрожують життю і здоров'ю, і фельдшер, який  приїде за викликом надасть першу допомогу. Він по можливості відразу переправить дитину в стаціонар, де за її подальшим станом буде спостерігати лікар.

Досвідчений педіатр приїде додому в будь-який район Києва, проведе детальний огляд маленького пацієнта, дасть докладну оцінку його стану, конкретні рекомендації, випише рецепт при необхідності.

Головний принцип - не нашкодь!

Рівень якості надання медичної допомоги грає величезну роль для життя і здоров'я, особливо, якщо мова йде про здоров'я дитини. Малюк не може пояснити, що його турбує, що і де болить. Найчастіше він просто плаче, голосно кричить. Однак батьки, які знають свою дитину, відразу можуть безпомилково визначити найменші зміни в поведінці малюка. Такі зміни можуть бути провісниками яких-небудь захворювань. В екстрених випадках, коли стан не терпить зволікань і вимагає обов'язкової участі фахівців, необхідно викликати швидку допомогу. Якщо стан малюка не є критичним, потрібно скористатися послугою надання допомоги на дому.

Стани, при яких варто викликати лікаря додому

Існує думка, що викликати лікаря додому можна тільки при наявності високої температури. Це зовсім не так. Ви можете скористатися такою послугою тоді, коли це необхідно, і висока температура не є основним і найважливішим показанням.

Показання до виклику:

  • в разі якщо ви бачите погіршення стану дитини, якій не виповнилося 3-х років. Навіть якщо ви не знаєте, з чим це пов'язано і чим це зумовлено, обов'язково запросіть педіатра для огляду малюка.
  • на тілі дитини з'явилася незрозуміла висипка.
  • температура вище 37.4С.
  • болі будь-якого характеру.
  • кишкові розлади, блювання.

Будь-який з цих проявів вимагає негайного лікування. Необхідне лікування зможе підібрати тільки лікар. В жодному разі не варто покладатися на свій досвід і практикувати самолікування у випадку хвороби дітей. Це може призвести до серйозних ускладнень. Висококваліфіковані досвідчені фахівці центру сімейної медицини «Амеда» негайно прийдуть на допомогу вам і вашій дитині.

Вартість послуги виклику фахівця додому


При погіршенні здоров'я дитини не рекомендується вживати заходів з лікування, застосовувати засоби нетрадиційної медицини, це веде до непередбачуваних наслідків. Найрозумнішим рішенням з не екстреним нездужанням буде викликати дитячого лікаря додому по телефону або через форму на нашому сайті.

Лікарі даного лікувального закладу мають колосальний досвід лікування різних захворювань у дітей. Для того щоб запросити педіатра додому з центру сімейної медицини, необхідно:

уточнити номер телефону на офіційному сайті центру. Зателефонувавши за номером, ви зможете залишити заявку, і фахівець відвідає вас в найближчий час. Вартість даної послуги – від 350 гривень. Точну суму вам назве диспетчер при оформленні вашої заявки.

На жаль, бувають ситуації, коли з захворюванням можна впоратися тільки в умовах стаціонару. Педіатри рекомендують в таких ситуаціях негайно вирушати в стаціонар, щоб без зволікання отримати необхідний обсяг медичної допомоги. У такій ситуації фахівці центру можуть запропонувати госпіталізацію у свій стаціонар. Там передбачені комфортні умови перебування для діток. Детальніше про умови госпіталізації можна дізнатися на сайті медичного закладу. Дане відділення налічує 11 місць для знаходження дітей разом з одним із батьків. Всі палати оснащені індивідуальними вбиральнями кімнатами, душовими, телевізором, бездротовим інтернетом, кондиціонером.

При отриманні лікування в умовах стаціонару ви платите за:

  • цілодобовий супровід медичного персоналу;
  • харчування дитини і батька (4 рази на добу);
  • препарати, що застосовуються для лікування;
  • комплекс необхідних обстежень;
  • гідні умови перебування в стаціонарі.

Якщо ж у дорослої людини погіршився стан здоров'я на тлі отруєння, загострилося серцево-судинне захворювання, виник спонтанний головний біль або алергічна реакція невідомої етіології - необхідно викликати лікаря додому. Кваліфікований лікар після огляду проконсультує і визначить першоджерело захворювання. Терапевт зі стажем поставить вірний діагноз, полегшить больовий синдром, зніме тахікардію або високий тиск.

Почему стоит обратиться в нашу клинику

Багатопрофільний поліклінічний прийом
Європейські методики лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Цілодобова організація стаціонарного лікування
Високий професіоналізм і досвідченість лікарів
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Посмотреть на карте Києва