назад

Програма лояльності

Дорогі клієнти!

C 1-вересня 2017 року у Сімейній клініці «Амеда» змінилася Програма лояльності.

До 30.11.2017 року стару дисконтну карту можна було обміняти на нову в одному з підрозділів нашої клініки. З 01.12.2017 року всі дисконтні картки старого зразка анульовані.

Просимо Вас ознайомитися з новими правилами:

1. Дисконтна система Сімейної клініки «Амеда» є накопичувальною. Дисконтна карта дозволяє отримувати знижку в усіх відділеннях Сімейної клініки «Амеда», а також в аптечній мережі «Амеда Фарм».

2. У Сімейній клініці «Амеда» і аптечній мережі «Амеда Фарм» діють такі знижки:

Розмір знижки

Розмір знижки на послуги Сімейної клініки "Амеда"

Розмір знижки в аптечній мережі «Амеда Фарм»

Розмір знижки на стаціонарні послуги Сімейної клініки "Амеда"

При покупці послуг на загальну суму 1000 грн. протягом півроку на одну людину

3%

2%

3%

При покупці послуг на загальну суму 15 000 грн. протягом необмеженого часу для всіх членів сім'ї, зазначених у «Анкеті власника дисконтної карти»

5%

3%

4%

При покупці послуг на загальну суму 25 000 грн. протягом необмеженого часу для всіх членів сім'ї, зазначених у «Анкеті власника дисконтної карти»

7%

3%

5%

При покупці послуг на загальну суму 35 000 грн. протягом необмеженого часу для всіх членів сім'ї, зазначених у «Анкеті власника дисконтної карти»

10%

4%

7%

При покупці послуг на загальну суму 50 000 грн. протягом необмеженого часу для всіх членів сім'ї, зазначених у «Анкеті власника дисконтної карти»

15%

5%

10%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Порогова сума для видачі картки розраховується шляхом складання сум замовлень усіх близьких родичів * клієнтів, які обслуговувались у Сімейній клініці «Амеда», і на яких заведені амбулаторні карти.

4. Кожна карта має свій унікальний номер, який фіксується:

при видачі картки в заповненій анкеті власника дисконтної карти в електронних паспортних картках кожного члена сім'ї, який вказаний в Анкеті власника дисконтної карти.

5. На сім'ю видається одна дисконтна карта.

6. Обов'язковою умовою отримання дисконтної картки є заповнення Анкети власника дисконтної карти. У Анкету власника дисконтної карти вносяться дані родичів власника дисконтної карти, на яких буде поширюватися дисконтна система.

7. Дисконтні картки не поширюються на:

  • покупку програмних продуктів;
  • оплату кілометражу при виїзних послуги;
  • оплату послуг, які виконуються не на базі підрозділів Сімейної клініки Амеда;
  • на покупку послуг по акціях і спеціальних пропозиціях Сімейної клініки Амеда;
  • вартість вакцин;
  • вартість медикаментів;
  • вартість лабораторних послуг.

8. Знижка надається тільки при пред'явленні дисконтної картки в момент оформлення замовлення.

9. У разі втрати дисконтної карти необхідно звернутися в контакт-центр за телефоном (044) 321 01 00 або на рецепцію будь-якого відділення Сімейної клініки «Амеда» для анулювання втраченої картки.

10. Отримати нову карту замість втраченої можна в будь-якому відділенні Сімейної клініки «Амеда». Для цього необхідно звернутися до касира відділення Сімейної клініки «Амеда» і назвати свої дані (ПІБ, дату народження, адресу, телефон).

11. При заміні втраченої картки на нову накопичена сума зберігається.

12. Застрахованим особам - власникам дисконтних карт Сімейної клініки «Амеда», які за умовами страхового договору оплачують франшизу за свій рахунок, знижка на франшизу не надається.

13. При розрахунку може враховуватися знижка тільки по одній дисконтній картці. Знижки за різними дисконтними картками (карти Сімейної клініки «Амеда», партнерських програм), акційних пропозицій не підсумовуються.

14. Клієнт Сімейної клініки «Амеда» може в будь-який момент перевірити накопичений баланс коштів. Для цього необхідно звернутися в будь-яке відділення з відповідним запитом.

15. Адміністрація Сімейної клініки «Амеда» залишає за собою право змінювати Правила Дисконтної системи без попереднього повідомлення власників карт.

* Близькі родичі: батьки, діти, чоловік (дружина).

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, в контакт - центр за телефоном (044) 321 01 00 або до адміністраторів рецепцій відділень Сімейної клініки «Амеда».

Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Уважаемый клиент! Внимание! Оплата фиксируется только после Вашего звонка в контакт - центр, тел. (044) 321 01 00.Благодарны за понимание.
Посмотреть на карте Києва