назад
Пожалуйста, выберите услугу

Багато пацієнтів відкладають «на потім» свій візит до стоматолога через те, що банально бояться до нього йти через очікування болю. Це   призводить до того, що лікарі змушені стикатися з більш складними захворюваннями в запущеній стадії. Однак всіх цих небажаних наслідків можна уникнути! Стоматологія клініки «Амеда» робить можливим виконання будь-яких втручань абсолютно безболісно!

Не треба переживати з приводу того, що похід до стоматолога буде випробуванням для вашої нервової системи - лікарі нашої клініки зроблять все так, що ви навіть не відчуєте. Єдиним завданням пацієнта є своєчасне звернення. Це дозволить не тільки зберегти здоров'я, але і заощадити кошти, так як лікування будь-якої патології в початковій стадії обійдеться набагато дешевше.

Окремо треба згадати про дитячу стоматологію і ортодонтію. У клініці «Амеда» працюють кваліфіковані дитячі стоматологи, які є не тільки першокласними фахівцями, а й чудовими психологами - їм не важко буде переконати вашу дитину в необхідності лікування. Адже часто саме цей момент є найважчим - якщо дорослі бояться сідати в стоматологічне крісло, то що вже говорити про дітей!

Крім пломбування та лікування зубів у дітей, в клініці проводиться корекція прикусу, установка брекет-систем та інші втручання, які знаходяться в компетенції стоматолога-ортодонта.

Перелік стоматологічних послуг клініки «Амеда»:

 • Діагностика захворювань зубів,
 • Пломбування (найрізноманітніші види пломб);
 • Лікування карієсу;
 • Протезування;
 • Відновлення зубного ряду;
 • Установка різних штифтів;
 • Проведення алергопроби;
 • Фторування;
 • Чищення ультразвуком;
 • Естетична стоматологія. 

Цінова політика багатопрофільної сімейної клініки «Амеда»

Незважаючи на те, що в цій клініці задіяні кращі фахівці і дороге європейське обладнання, вартість послуг, що надаються - залишається цілком прийнятною. Ознайомитися детально з прайс-листом ви можете, перейшовши за посиланням.

Зверніть увагу на те, що можлива деяка корекція вартості послуг, тому перед тим, як записатися на прийом до лікаря, варто уточнити інформацію у координаторів контакт-центру.

Вигідна пропозиція страховим компаніям


Сімейна клініка «Амеда» відкрита до співпраці зі страховими компаніями - більш того, зараз вже безліч підприємств уклали корпоративні договори на лікування своїх співробітників. Високий рівень клієнтського сервісу, точна діагностика, з використанням сучасного обладнання, високоефективне лікування, що проводиться досвідченими фахівцями клініки - все це сприяє підвищенню іміджу страхової компанії в очах своїх клієнтів!

Якщо ще кілька років тому жодна страхова компанія не видавала поліси на надання послуг протезування і лікування зубів (через їх значну вартість і високу ймовірність настання страхового випадку), то зараз медичне страхування просто немислиме без включення в нього стоматологічних послуг.

Сімейна клініка «Амеда» відкрита до співпраці зі страховими компаніями - більш того, зараз вже безліч підприємств уклали корпоративні договори на лікування своїх співробітників. Високий рівень клієнтського сервісу, точна діагностика, з використанням сучасного обладнання, високоефективне лікування, що проводиться досвідченими фахівцями клініки - все це сприяє підвищенню іміджу страхової компанії в очах своїх клієнтів!

Крім усього іншого, страхові компанії бажають співпрацювати з клінікою «Амеда» з огляду на те, що практикуючі там фахівці строго дотримуються вимог чинного законодавства, що має велике значення в ситуаціях, так чи інакше пов'язаних з матеріальними компенсаціями.

 • На кожну категорію медичних послуг, що надаються в клініці, є відповідна ліцензія;
 • Наявність необхідної медичної документації відповідно до вимог чинного законодавства;

При складанні договору про співпрацю детально прописуються всі умови, ціни не змінюються протягом часу, протягом якого він дійсний.

Прогнозування можливих витрат страхової компанії також максимально спрощується - внесення змін до прайс-лист здійснюється не частіше, ніж один раз на рік;

Більш детальну інформацію щодо роботи зі страховими компаніями ви можете дізнатися, якщо перейдете по посиланню.

Почему стоит обратиться в нашу клинику

Багатопрофільний поліклінічний прийом
Європейські методики лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Цілодобова організація стаціонарного лікування
Високий професіоналізм і досвідченість лікарів
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Посмотреть на карте Києва