УЗД для чоловіків

В яких випадках вам потрібно задуматись про ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура, передміхурової залози чи щитовидної залози? УЗД нирок та сечового міхура допоможе з’ясувати причини появи наступних симптомів:

  • Біль в попереку.
  • Незвичний колір сечі, вкраплення крові.
  • Біль при сечовиділенні, показники аналізу сечі відрізняються від норми.
  • Поява стійких набряків та ін.

Ультразвукове дослідження виступає одним з основних способів дізнатись причини змін в самопочутті.

Чому лікарі призначають саме УЗД?

Безсумнівна перевага УЗД – безпека і відсутність шкоди для здоров’я. Завдяки такому способу діагностики лікарі виявляють патології на початковому етапі. Це, в свою чергу, дозволяє подолати хворобу швидше та ефективніше.

Чи потрібно готуватись до ультразвукового дослідження?

Перед проведенням УЗД потрібно виконати деякі правила з підготовки. Це допоможе підвищити результативність процедури. Загальні рекомендації перед проведенням УЗД нирок, сечового міхура, передміхурової залози:

  • За декілька днів перед процедурою виключити з раціону овочі, фрукти, хліб з висівками, газовані напої. Інакше накопичені гази будуть перешкоджати ультразвуковим хвилям.
  • Найкраще проводити УЗД нирок, сечового міхура чи передміхурової залози натщесерце. Якщо такої можливості немає, з’їжте підсушеного білого хліба.
  • Потрібно приходити на процедуру з наповненим сечовим міхуром. Для цього або не відвідуйте туалет протягом 3-4 годин, або за 1-2 години випийте декілька стаканів води.

УЗД щитовидної залози – також розповсюджений і дуже важливий спосіб діагностики. Поширеність хвороб, які пов’язані з цим органом, збільшується і статистика показує, що хвороби щитовидної залози з кожним роком молодшають.

Клініка надає можливість скористатись послугами професіоналів та пройти УЗД нирок, сечового міхура, передміхурової залози зі знижкою 20%! Пропозиція діє з 1 по 31 липня 2019р. на відділенні по вул. Чорновола, 6 в м. Бровари.

Ameda