назад
Пожалуйста, выберите услугу

За XX століття середня тривалість життя зросла в 2 рази. Пов'язане це з кількома науковими відкриттями і змінами у внутрішній політиці держави. Перше важливе досягнення - відкриття А. Флемінгом пеніциліну, що поклало початок успішної боротьби з бактеріальними інфекціями. Друга важлива подія - загальна вакцинація в розвинених країнах і країнах, що розвиваються.

Основний принцип роботи вакцини полягає в формуванні стійкості до хвороб шляхом введення антигену. Матеріал, який використовується для вакцинації, може бути різний, а саме:

  • Ослаблені штами вірусів або бактерій.
  • Мертві бактерії або віруси.
  • Очищені частки мікроорганізмів.
  • Синтетичні матеріали.

У деяких матерів виникають зауваження про відсутність щеплень особисто у них без наявності наслідків. Це лише підтверджує ефективність масової вакцинації. Формування пасивного імунітету у суспільства не дозволяє хворобам перерастати в епідемії.

Вакцинація від кору, паротиту та краснухи

У нашій клініці профілактика цих небезпечних хвороб проводиться бельгійської вакциною Пріорікс. За планом її необхідно вводити дитині у рік і у шість років.

Вакцинація від гемофільної інфекції

Дворазова вакцинація новонароджених у 2 і 4 місяці, а також ревакцинація у 12 місяців покликана виключити появу важких форм пневмонії та менінгіту. Наші лікарі використовують бельгійський препарат з високою ефективністю Хіберікс.

Вакцинація від пневмококової інфекції

Захворювання, викликані Streptococcus pneumoniae (в тому числі і пневмонія), є частою причиною смертності у віці до 2 років. Але вакцина може захистити від неприємних наслідків. Сінфлорікс - основний препарат, що використовується для цих цілей. Він також вводиться пацієнтам нашої клініки.

Вакцинація від грипу

Це щеплення одна з найбільш затребуваних у світі. Сезонний характер захворювання вимагає щорічної профілактики. Не варто думати, що щеплення треба робити тільки дітям. Бажано робити щеплення дорослим, а, особливо, особам похилого віку. У нашій клініці використовуються передові південнокорейські і французькі ДжиСі Флю і Ваксигрип.

Вакцинація від черевного тифу

Ця хвороба викликала смерті багатьох тисяч людей в Європі до появи вакцини. Хоча щеплення не є обов'язковим, але рекомендується мандрівникам що їдуть в країни зі спалахами цього захворювання. Для захисту від тифу застосовується препарат Тіфім Ві. Кожен, хто їде в країни з вогнищами поширення тифу, може зробити щеплення цим препаратом у нас в клініці.

Вакцинація від ротавірусної інфекції

Для захисту пацієнтів від інфекцій, які викликають ураження шлунково-кишкового тракту, наші лікарі призначають щеплення Ротарікс. Пам'ятайте, що половина госпіталізацій дітей відбувається через ротавірусів. 

Комбіновані вакцини (дифтерія, правець, коклюш)

Профілактика захворювань на коклюш, правець та дифтерією проводиться комбінованими вакцинами Гексаксім, Інфанрікс Гекса або Бустрікс, в залежності від віку. Вакцинація і ревакцинація входить в календар обов'язкових щеплень.

Вакцинація від поліеміеліта

За перші півтора року життя дитина повинна отримати 4 щеплення проти поліомієлітної інфекції. Перші дві в віці 2 і 4 місяців - інактивованою вакциною, в 6 і 18 місяців живою оральною вакциною. Наступні планові щеплення проводяться у 6 і 14 років. Форма введення інактивованого штаму - внутрішньом'язово, живого - перорально у вигляді крапель.

Вакцинація від Гепатиту В

Це перше щеплення в житті дитини, яка проводиться протягом перших 24 годин після народження і вводиться в стегно. Також, згідно з календарем профілактичних щеплень, такі вакцинації проти гепатиту В проводяться у віці 1 і 6 місяців. Дана вакцина захищає навіть від внутрішньоутробного зараження дитини від матері. У нашій клініці профілактика гепатиту В проводиться бельгійської вакциною Енджерікс.

Вакцинація від туберкульозу

Палички Коха у сучасних містах стали постійними супутниками не тільки в'язниць, але і будь-яких громадських місць. Зниження імунітету може призвести до сумних наслідків. Тому в плановому календарі щеплень значиться БЦЖ, яка проводиться на 3 - 5 день. Через такі протипоказання, як недоношеність, внутрішньоутробні інфекції та ін., профілактику туберкульозу дитині можуть здійснити вакциною із зменшеним вмістом антигенів (БЦЖ-М).

Протипоказання

У різних видів вакцин існують свої протипоказання для введення. Гостра алергічна реакція на компоненти вакцини в анамнезі або хвороба з підвищенням температури на даний момент - причина відводу. У кожному конкретному випадку потрібно радитися з педіатром. Ви можете проконсультуватися у нашого фахівця.

Як діяти після вакцинації

Після проведення вакцинації необхідне спостереження за пацієнтом. Вас мають насторожити такі ознаки:

  • Підвищення температури більше 39 градусів.
  • Судоми.
  • Апатія.
  • Відмова від їжі.
  • Блювота.
  • Запаморочення.

У всіх випадках звертайтеся за допомогою до медичних установ найближчим часом.

Почему стоит обратиться в нашу клинику

Багатопрофільний поліклінічний прийом
Європейські методики лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Цілодобова організація стаціонарного лікування
Високий професіоналізм і досвідченість лікарів
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата
Посмотреть на карте Києва