назад
20.07.2018
Миниатюра: 
Українська

Східна медицина часто протиставляється західній, європейській. І це не дивно, оскільки підхід до причин виникнення хвороб, їх діагностики та лікування у двох напрямків світової медицини відрізняється. 
Відповідно до теорії східної медицини, організм є єдиним цілим, що гармоніює з навколишнім середовищем і внутрішнім емоційним станом людини. Східна медицина, визначаючи симптоми різних захворювань за пульсом, станом шкірних покривів, волосся, а також за іншими зовнішніми ознаками, направляє лікування не тільки на причину захворювання, а й на загальне зміцнення організму і активізацію його природного захисту.
Східні цілителі застосовують безліч різних методик діагностики та лікування, розрахованих на відновлення та підтримання енергії життя. До найпоширеніших належать: рефлексотерапія, мануальна терапія, голковколювання, йога, аюверда.
Переваги східної медицини:
Використання тільки природних продуктів і відсутність токсичного навантаження. Загальнозміцнюючій дії піддається весь організм. Зцілюється не тільки основне захворювання, але виліковуються і всі супутні. Всі методи впливу засновані на нормалізації природних механізмів людського організму, а не на боротьбі з окремою хворобою. 
Недоліки східної медицини:
Повільний вплив, наприклад, лікування травами дає позитивний результат тільки через тижні або місяці. Східна медицина не справляється з сучасними хворобами, що виникають в результаті засмічення навколишнього середовища, шумових впливів на організм людини, застосування хімії та ін. Безсила вона при переломах, серйозних травмах, важких отруєннях та захворюваннях, при яких потрібне операційне втручання.

Це корисно знати

16.08.2018
Насправді, наш організм самостійно вміє робити детокс завдяки печінці і виводити все непотрібне з кишечника, легенів та нирок, розповідає біолог
10.08.2018
За словами вчених, якщо виявиться, що pNaKtide виявиться безпечним для людського організму, то ця речовина може стати основою для антивікової терапії.
08.08.2018
Вчені спільно з провідними онкологами і генетиками успішно протестувати новий вид лікарських препаратів, здатних зупинити розвиток ракових клітин в організмі
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата