назад
20.07.2018
Миниатюра: 
Українська

Східна медицина часто протиставляється західній, європейській. І це не дивно, оскільки підхід до причин виникнення хвороб, їх діагностики та лікування у двох напрямків світової медицини відрізняється. 
Відповідно до теорії східної медицини, організм є єдиним цілим, що гармоніює з навколишнім середовищем і внутрішнім емоційним станом людини. Східна медицина, визначаючи симптоми різних захворювань за пульсом, станом шкірних покривів, волосся, а також за іншими зовнішніми ознаками, направляє лікування не тільки на причину захворювання, а й на загальне зміцнення організму і активізацію його природного захисту.
Східні цілителі застосовують безліч різних методик діагностики та лікування, розрахованих на відновлення та підтримання енергії життя. До найпоширеніших належать: рефлексотерапія, мануальна терапія, голковколювання, йога, аюверда.
Переваги східної медицини:
Використання тільки природних продуктів і відсутність токсичного навантаження. Загальнозміцнюючій дії піддається весь організм. Зцілюється не тільки основне захворювання, але виліковуються і всі супутні. Всі методи впливу засновані на нормалізації природних механізмів людського організму, а не на боротьбі з окремою хворобою. 
Недоліки східної медицини:
Повільний вплив, наприклад, лікування травами дає позитивний результат тільки через тижні або місяці. Східна медицина не справляється з сучасними хворобами, що виникають в результаті засмічення навколишнього середовища, шумових впливів на організм людини, застосування хімії та ін. Безсила вона при переломах, серйозних травмах, важких отруєннях та захворюваннях, при яких потрібне операційне втручання.

Це корисно знати

19.10.2018
Прогрес рухається вперед настільки швидко, що в цих перегонах ми елементарно не встигаємо виспатися. Чому виникає нестача сну і чим це нам загрожує ми дізналися у сімейного доктора клініки AMEDA Хаджі Олега Михайловича
19.10.2018
В сучасні часи все більше матусь будь-якого статусу та віку обирають грудне годування для своїх малюків
19.10.2018
В умовах життя у мегаполісі, необхідності більшість часу проводити в закритих приміщеннях офісу імунітет здорової людини неминуче слабшає. З приходом осені, падінням температури за вікном та авітамінозом людину атакують віруси та застуда.
17.10.2018
В умовах життя у мегаполісі, необхідності більшість часу проводити в закритих приміщеннях офісу імунітет здорової людини неминуче слабшає. З приходом осені, падінням температури за вікном та авітамінозом людину атакують віруси та застуда.
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці: вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Софіївська Борщагівка, вул. Петровська, 1 (ЖК Барселона)
Дитячий цілодобовий стаціонар
вулиця Богатирська, 30, 5 поверх
Відділення клініки на Печерську
вулиця Цитадельна, 7
Відділення клініки на Златоустівській
вулиця Златоустівська, 16
Відділення клініки на Софіївській Борщагівці
вулиця Південна, 7
Відділення клініки на Оболоні
Оболонська набережна, 1
Відділення клініки на Солом'янці
проспект Повітрофлотський, 51
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Виклик лікаря на дому
Онлайн-оплата