Переваги та недоліки східної медицини

20.07.2018
Ameda

Східна медицина часто протиставляється західній, європейській. І це не дивно, оскільки підхід до причин виникнення хвороб, їх діагностики та лікування у двох напрямків світової медицини відрізняється. 
Відповідно до теорії східної медицини, організм є єдиним цілим, що гармоніює з навколишнім середовищем і внутрішнім емоційним станом людини. Східна медицина, визначаючи симптоми різних захворювань за пульсом, станом шкірних покривів, волосся, а також за іншими зовнішніми ознаками, направляє лікування не тільки на причину захворювання, а й на загальне зміцнення організму і активізацію його природного захисту.
Східні цілителі застосовують безліч різних методик діагностики та лікування, розрахованих на відновлення та підтримання енергії життя. До найпоширеніших належать: рефлексотерапія, мануальна терапія, голковколювання, йога, аюверда.
Переваги східної медицини:
Використання тільки природних продуктів і відсутність токсичного навантаження. Загальнозміцнюючій дії піддається весь організм. Зцілюється не тільки основне захворювання, але виліковуються і всі супутні. Всі методи впливу засновані на нормалізації природних механізмів людського організму, а не на боротьбі з окремою хворобою. 
Недоліки східної медицини:
Повільний вплив, наприклад, лікування травами дає позитивний результат тільки через тижні або місяці. Східна медицина не справляється з сучасними хворобами, що виникають в результаті засмічення навколишнього середовища, шумових впливів на організм людини, застосування хімії та ін. Безсила вона при переломах, серйозних травмах, важких отруєннях та захворюваннях, при яких потрібне операційне втручання.

20.07.2018

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.