Тяжкі наслідки недосипу

19.10.2018
Ameda

Прогрес рухається вперед настільки швидко, що в цих перегонах ми елементарно не встигаємо виспатися. Чому виникає нестача сну і чим це нам загрожує ми дізналися у сімейного доктора клініки AMEDA Хаджі Олега Михайловича.
Наші потреби зростають, а кількість годин на добу залишається незмінною. Щоб встигнути все, найчастіше нам доводиться жертвувати сном. Лікар розповів нам про найчастіші наслідки тотального дефіциту сну.

1️⃣️ Погані новини для дівчат в першу чергу. Недолік сну не тільки миттєво відобразиться на вашому зовнішньому вигляді у виді синців під очима і старінням шкіри, але й буде сприяти значному набору ваги. Ви починаєте переїдати. Вас тягне на жирне, смажене і солодке. Вся причина в гормоні лептин, який сигналізує про насичення. В результаті людина ніяк не може наїстися.
2️⃣️ В обов’язковому порядку страждає нервова система і пам’ять. Ви роздратовані через дрібниці і не можете згадати, про що говорили 10 хвилин тому. Річ у тому, що нервова система починає фільтрувати інформацію, відсікає все дрібниці і залишає лише найважливіше.
3️⃣ Від недосипу слабшає вироблення особливих речовин – цитокінів, які відповідають за зміцнення захисних сил організму. Як результат – знижується імунітет і збільшується відсоток простудних і вірусних захворювань в три рази.

Якщо недосипання стає звичкою, ваш стан здоров’я знижується до критичного рівня, а саме:
⬆️підвищується ризик отримання інсульту
⬆️підвищується ризик ожиріння
⬆️збільшується ймовірність виникнення деяких видів раку, цукрового діабету і серцевих захворювань
⬇️знижується репродуктивна здатність
⬆️збільшується ризик передчасної смерті

Ви можете скільки завгодно часу заперечувати зв’язок дефіциту сну з вищезазначеними симптомами, але лікарі вкрай не рекомендують експериментувати зі своїм здоров’ям.

Гарних Вам снів!

19.10.2018

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.