Зовнішність , характер, сексуальність , любов до себе і до життя…. Причому тут гінеколог?

10.06.2021
Ameda

Як ви  вважаєте,  наскільки  людина,   а в нашому   випадку  жінка,  запрограмована буди такою, якою вона є в дорослому житті ?  Такою,  якою вона себе любить,   або не любить , такою, якою її знають люди –  спокійною чи нервовою, темпераментною і оптимістичною чи кволою і депресивною, стрункою і гарною чи  страждаючою  надлишковою вагою, поганою шкірою ї випадінням волосся, активною і бадьорою чи постійно стомленою .

А чи замислювались ви коли небудь чому одні жінки в 60 і 70 років    живуть  активним здоровим життям  і виглядають молодою, а інші страждають чи навіть помирають від захворювань , не доживши до цього віку, або  доживають таке життя, яке важко назвати повноцінним, яке є тягарем їм самим і їх  родинам?

Можливо це здасться декому дивним, але  фізіологічно людина  це   біологічний об’єкт, який формується   швидкістю  та способом  протікання  в ньому  біохімічних процесів,  а  характер людини, а особливо жінки, це бурхлива  хімічна  суміш  гормонів, біологічно активних речовин ,хімічних реакцій за участю  вітамінів та мікроелементів.

Так ось, якщо ви вважаєте ,що ви , або хтось інший приречені природою – «поганими» генами, спадковістю, метаболізмом бути такою, якою вам не подобається бути  – зверніться до гінеколога, бо ця спеціальність охоплює всі сфери життя жінки.  До гінеколога слід звернутись не тільки колі вас турбують виділення , болісні місячні чи ви завагітніли .Так, все це   явища, з якими вам допоможе тільки гінеколог. Але краще, якщо  гінеколог буде першим, до кого  ви звернетесь  з проблемною шкірою,  зміною ваги, порушенням настрою, сну, втратою  =життєвого тонусу і сил, відчуттям  хронічним стресу , депресією, втратою сексуальних бажань і відчуттів,  мінливістю настрою, когнітивними розладами і  навіть болями в кістках  та суглобах .

Саме тому, що  більшість процесів і функцій  в організмі жінки взаємопов’язані  з функціональним станом  яєчників, наднирників,  щитоподібної залози, печінки, підшлункової залози гіпофіза і гіпоталамуса, гінеколог зможе побачити взаємозв’язок між різними симптомами ,причиною яких може бути порушення функції одного органу чи виділення гормону  . Гінеколог,  на основі ваших скарг,  зможе оцінити яка проблема є гінекологічною ,  а яку потрібно вирішувати сумісно з  ендокринологом, невропатологом, психіатром, хірургом чи травматологом.

Ми на щастя живемо  в такий час, коли можливості медицині, гінекології та ендокринології настільки великі, що є можливість корегувати навіть вроджені вади обміну речовин, які раніше призводили до інвалідизації та смерті від прогесування  розладів.

Так, для людей старшого віку наглядним буде приклад нещасливої долі такої   історичної постаті як Надія Крупська, зовнішність, щасливе сімейне життя та надію на народження дитини   кої  зруйнувало захворювання щитоподібної залози. Наслідки некоригованої хвороби можна  чітко відслідкувати порівнюючи  фото в молоді  та зрілі роки. Нажаль гормон, який би допоміг їй залишатись здоровою та  привабливою жінкою, був винайдений та синтезований  лише в 1926 році ,коли наслідки  були незворотніми.

Приклад, який буде ближчій для молоді –  люди, зі зміненим сприйняттям своєї статі ,тобто люди ,які народжуючись в жіночому тілі, відчувають  себе чоловіками та навпаки. Так, це у великому відсотку  випадків гормональні порушення матері напротязі вагітності, на фоні яких порушується полове диференціювання головного мозку та полової поведінки дитини ще внутрішньоутробно. І ці порушення також є можливість виявляти та корегувати  ще до настання вагітності

Тож, жінки любіть себе, любіть життя , будьте здоровими, молодими і гарними довгі роки. І знайте, що нічого в організмі не відбувається без причини.  Н бійтеся довірити свої проблеми гінекологу.

Бажаю всім жінкам знайти свого небайдужого , компетентного лікаря .

10.06.2021
Автор статьи
Кізіріді Ольга Леонідівна
Лікар акушер - гінеколог
Досвід роботи: 20 років
Оболонська Набережна, 1 , корпус 3,
Записатись

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.