Вилікуйте ГРВІ у дитини швидко і ефективно

ГРВІ – це група захворювань, які об’єднує кілька ознак: запалення слизових оболонок дихальних шляхів, лихоманка, інтоксикація. Ці захворювання виникають внаслідок різних вірусів, і при лікуванні застуди у дитини дуже важливо їх визначити вірно. В іншому випадку у дитини можуть початися ускладнення. Спочатку гостра вірусна інфекція може здаватися зовсім нешкідливим недугою, проте при неправильному лікуванні або ігноруванні застуди у дитини можуть виникнути такі ускладнення як: синусит, пневмонія, бронхіт.

ГРВІ: симптоми хвороби
нежить;
біль в горлі;
мокрий кашель;
виражена інтоксикація (висока температура);
ураження дихальної системи на декількох рівнях.

На прийомі у педіатра
При огляді лікар-педіатр виявить закладеність носа, почервоніння горла. Крім огляду дитини, дитячий лікар може призначати розгорнутий аналіз крові. Педіатр порекомендує збалансоване дієтичне харчування, призначить прийом противірусних, антибактеріальних та імуномодулюючих та інших медикаментів для швидкого і ефективного лікування застуди.

Також, для комфорту вашого малюка, клініка «Амеда» пропонує послугу «Виклик лікаря додому».

Висококваліфікований педіатр проведе огляд і всі необхідні дослідження, після яких призначить лікування застуди у дитини. Також при виклику педіатра додому фахівець випише довідку в садок або школу прямо у вас вдома.

Лікування застуди
Перш ніж приступити до лікування застуди, важливо з’ясувати етіологію захворювання і, в залежності від збудника, призначається відповідне лікування. Основою для лікування ГРВІ є симптоматична терапія. На прийомі у педіатра необхідно встановити для вашої дитини правильний питний режим, прийом антигістамінних, жарознижуючих препаратів. Також при ГРВІ можливе призначення фізіотерапії з метою зменшення больових відчуттів в горлі. Рекомендуються процедури: інгаляції, ультрафіолетове опромінення слизових носоглотки, зозуля.