Виклик дитячого лікаря додому

Якщо у вашої дитини різко погіршився стан здоров’я, з’явилися симптоми того чи іншого захворювання, але з яких-небудь причин ви не маєте можливості особисто відвідати клініку, то ви можете викликати лікаря додому

Педіатр сімейної клініки «Амеда» проведе первинний огляд, і дасть рекомендації щодо подальшого лікування.

Здоров'я дітей - головна наша турбота!

Рівень якості надання медичної допомоги грає величезну роль для життя і здоров’я, особливо, якщо мова йде про здоров’я дитини.

В екстрених випадках, коли стан не терпить зволікань і вимагає обов’язкової участі фахівців, необхідно викликати швидку допомогу.

При необхідності спеціаліст призначить аналізи або діагностичні обстеження. Якщо ви не зможете відвідати клініку для здачі аналізів – тоді лікар направить до вас медсестру зробити паркани для аналізів. За результатами проведеного огляду пацієнту видається медичний висновок.

Стану, при яких варто викликати лікаря додому

Ви можете скористатися послугою «Виклик лікаря додому» при будь-необхідності і висока температура не є основним показником. Висококваліфіковані досвідчені фахівці центру сімейної медицини «Амеда» негайно прийдуть на допомогу вам і вашій дитині.
 • У разі якщо ви відзначаєте погіршення стану дитини, якій не виповнилося 3-х років
 • На тілі дитини з'явилася незрозуміла висипка
 • Наявність температури вище 37.4С
 • Болі будь-якого характеру
 • Кишкові розлади, блювання

Будь-яке з цих прояв вимагає негайного лікування.

Необхідне лікування зможе підібрати тільки лікар. Ні в якому разі не варто покладатися на свій досвід і практикувати самолікування в разі хвороби дітей. Це може бути чревате серйозними ускладненнями.

Залиште свою контактну інформацію і ми вам передзвонимо найближчим часом!

  Вартість послуги виклику фахівця додому

  Лікарі даного лікувального закладу мають колосальний досвід лікування різних захворювань у дітей. Для того щоб запросити педіатра додому з центру сімейної медицини, необхідно уточнити номер телефону на офіційному сайті центру. Зателефонувавши за номером, ви зможете залишити заявку, і фахівець відвідає вас в самий найближчий час.

  На жаль, бувають ситуації, коли з захворюванням можна впоратися тільки в умовах стаціонару. Педіатри рекомендують в таких ситуаціях негайно вирушати в стаціонар, щоб без зволікання отримати необхідний обсяг медичної допомоги. У такій ситуації фахівці центру можуть запропонувати госпіталізацію в свій стаціонар. Там передбачені комфортні умови перебування для діток. Детальніше про умови госпіталізації можна дізнатися на сайті медичного закладу. Дане відділення налічує 11 місць для знаходження дітей разом з одним із батьків. Всі палати оснащені індивідуальними вбиральнями кімнатами, душовими, телевізором, інтернетом, кондиціонером.

  Вартість послуги

   

  При отриманні лікування в умовах стаціонару ви платите за:

   

  • Цілодобовий супровід висококваліфікованого медичного персоналу
  • Харчування дитини і батька здійснюється 4 рази на добу
  • Препарати, що застосовуються для лікування
  • Комплекс необхідних обстежень
  • Гідні умови перебування в стаціонарі

  Переваги виклику лікаря додому:

  • можна викликати як у вихідні так і в будні дні;
  • пацієнт сам може вибрати дату і час;
  • при непередбачених ситуаціях можна сподіватися на швидке прибуття медиків;
  • отримаєте максимально інформативну консультацію, в разі потреби рецепт або направлення на прийом для додаткового дослідження.
  • Для того щоб запросити педіатра додому необхідно залишити заявку на офіційному сайті центру або зателефонувати оператору клініки.

  При погіршенні здоров’я дитини настійно не рекомендується вживати заходів з лікування, застосовувати засоби нетрадиційної медицини, це веде до самих непередбачуваних наслідків.
  Самим розумним рішенням ситуації з не екстреним нездужанням буде викликати дитячого лікаря додому по телефону або через форму на нашому сайті.