Як вилікувати кір у дітей, симптоми захворювання

Кір – це гостре інфекційне захворювання, викликане вірусом кору, зустрічається в основному у дітей дошкільного та шкільного віку. Кір у дітей характеризується особливо гострою сприйнятливістю. Якщо малюк раніше не міг терпіти захворювання і контактує з переносником – ймовірність захворіти вкрай висока.

Лікування кору у дітей може зайняти кілька днів. Тому особливо важливо строго дотримуватися календаря вакцинації дитини. Недуга передається повітряно-крапельним шляхом. Після того, як дитина вилікувався від кору, виробляється довічний імунітет. В середньому інкубаційний період триває від 1 до 2 тижнів. Далі вірус кору з слизової рота і глотки проникає в кров.

Симптоми кору:

  • головний біль; знижений апетит;
  • відчуття млявості;
  • нежить;
  • осиплий голос;
  • червоні і сльозяться очі (кон’юнктивіт);
  • висока температура (до 39 ° і вище);
  • через два дня проявляється дрібна і рясна висипка. Спочатку червоні пухирі з’являються за вухами, на обличчі і шиї, потім на тулубі, руках.

Діагностика кору:

На прийомі педіатр оглядає хворого. Також для точного діагнозу може знадобитися забір аналізів крові, сечі і серологічне дослідження.

Для комфорту вашого малюка «Амеда» пропонує послугу «Виклик педіатра додому». Також приватний педіатр при візиті на будинок може виписати необхідні довідки в садок або школу


Як лікувати кір:

Лікування кору у дітей вимагає дотримання постільного режиму. Дуже важливо в цей період дотримуватися правил гігієни (часто обмивати шкіру обличчя, рук, полоскати рот).

У кімнаті дитини світло повинне бути приглушеним, оскільки під час кон’юнктивіту різкий яскраве світло може викликати хворобливі відчуття. Хороший педіатр на основі огляду призначить необхідні медикаменти. Лікування кору у дітей не можна ігнорувати, інакше можуть виникнути такі ускладнення як: пневмонія, ларингіт, отит, менінгіт