Про нас

Вітаємо вас у клініці, де 7 днів на тиждень піклуються про ваше здоров’я! 

Сімейна клініка «Амеда» надає кваліфіковані медичні послуги з діагностики та лікування дорослих і дітей. Для цього в нас є всі умови: працює більше 200 лікарів вищої категорії, створена затишна комфортна атмосфера у відділеннях, гарантується чуйне й уважне ставлення до пацієнтів. До нас можуть звернутися всі члени вашої родини – допоможемо кожному. 

Які послуги надає клініка «Амеда»

Запрошуємо вас пройти повне обстеження. Фахівці зроблять діагностику і призначать лікування, допоможуть подолати хворобу, оберуть для вас індивідуальний курс реабілітації. У нас працює:
 • Дитяче відділення – педіатрія, отоларингологія, офтальмологія, неврологія, хірургія, дитяча гінекологія, урологія, стоматологія.
 • Діє цілодобовий дитячий стаціонар, обстеження і лікування маленького пацієнта проходитиме під чуйним наглядом висококваліфікованих спеціалістів.
 • Доросле відділення – включає терапію, неврологію, офтальмологію, хірургію, гінекологію, флебологію, урологію, гастроентерологію, інше.
 • Індивідуальні програми обстеження для дітей, чоловіків і жінок, комплексні процедури, що допоможуть реально оцінити стан здоров’я, виявити хвороби на ранній стадії, розпочати їх своєчасне лікування.
 • Косметологія – чистка обличчя, масаж, інші процедури для жінок, що дозволять їм залишатися молодими та привабливими.
 • Вакцинації та щеплення дорослим і дітям, вони допоможуть запобігти певним хворобам і сформувати в організмі природний імунітет.
 • У нас можна швидко й безпечно зробити тестування на COVID-19.
 1. Чому нас обирають клієнти? Наш менеджер подбає про вас та вашу родину, запропонує лікаря, та зручний для Вас час прийому.
 2. Тісна взаємодія лікаря з іншими спеціалістами, в умовах клініки, це своєчасне надання пацієнтові консультативної допомоги без подальшої втрати часу.
 3. Якщо ви не можете приїхати до нас, ми приїдемо до вас.
 4. Індивідуальні програми обстеження окремо для чоловіків та жінок допоможуть оцінити реальний стан здоров'я та виявити можливий недуг на ранній стадії.
 5. Наші фахівці працюють за міжнародними стандартами
 6. Діють акції і спеціальні пропозиції від клініки. Слідкуйте за новинами і не пропустіть те, що вас цікавить.

Чому пацієнти обирають нас

Для вас працює 7 відділень у різних районах Києва та 1 у місті Бровари. Оператор допоможе вам підібрати медичний заклад, розташований недалеко від вашого дому. Спеціаліст запише на прийом на зручний час — не треба стояти в черзі. Звернувшись до нас, ви отримаєте такі переваги:
 • Ми надаємо всі види медичної допомоги дорослим і дітям. Це діагностика, лікування, профілактика захворювань по всіх напрямках сучасної медицини;
 • Професіоналізм фахівців – прийом пацієнтів ведуть понад 200 кваліфікованих лікарів вищої категорії, стаж роботи яких до 20 років і більше. Серед них є кандидати медичних наук з великим клінічним та практичним досвідом;
 • Сучасне обладнання: здійснюється МРТ-діагностика, ультразвукове дослідження, ендоскопія, цифрова рентгенографія. 
 • Служба допомоги на дому – якщо хворий не може дістатися до клініки, лікар приїде до нього, зробить обстеження та призначить лікування. Після основного прийому фахівець, за потребою пацієнта, надасть йому консультацію по телефону;
 • Ми дотримуємося повної конфіденційності – всі обстеження й результати доступні лише пацієнту. Ніхто не дізнається про ваш діагноз. 

 

Зручний графік роботи, відсутність черг, чуйний та уважний персонал, індивідуальний підхід до кожного відвідувача клініки – все це зробить ваше лікування комфортним та результативним.

Як записатись на прийом

На сайті нашої клініки ви можете самостійно записатися до лікаря, обравши напрямок лікування і філію. Це можна зробити онлайн.
Залиште свою контактну інформацію і ми вам передзвонимо найближчим часом!

  Телефонуйте до нашого контакт-центру чи до дитячого стаціонару. Оператор вислухає ваші побажання, запише вас чи вашого родича до спеціаліста. Пацієнти довіряють нам, рекомендують своїм друзям та знайомим, приводять родичів.

  Здоров`я – це найцінніше, що є у людини. Бережіть себе і не хворійте!

  Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України” Про захист прав споживачів». Не підлягають обміну (поверненню) – лікарські засоби, в тому числі вакцини.