назад
31.07.2018
Миниатюра: 
Русский

Дерматолог назвала ключові помилки, які шкодять шкірі.

Доктор медичних наук, спікер Американської академії дерматології Лорен Еккерт Плох, назвала основною причиною проблем зі шкірою використання одночасно декількох різних продуктів.

Ключовою і найпоширенішою помилкою в догляді за шкірою на думку дерматолога є надмірне використання різних косметичних продуктів одночасно. Важливо підібрати чистий, простий догляд, а не наносити одночасно багато різних засобів. Бажано спрощувати свої б'юті-процедури, особливо якщо у вас комбінована або чутлива шкіра.

Ще однією помилкою в догляді за шкірою є ігнорування сонцезахисних засобів. Вони повинні стати головним продуктом в косметичці будь-якої жінки, яка хоче зберегти здоров’я та молодість шкіри.

«Потрібно використовувати засоби з SPF 30, не менше. І робити це регулярно, навіть у похмурі дні. Я рекомендую підібрати сонцезахисний засіб за типом шкіри і зробити його абсолютним must-have у косметичці», - зазначає доктор медичних наук.

Это полезно знать

10.12.2018
Когда на градуснике минус и мороз за окном, тяжело чувствовать себя комфортно. Но есть люди, которые испытывают от этого еще больший дискомфорт: холодовую аллергию
10.12.2018
Многие думают, что эндокринологи лечат только сахарный диабет и болезни щитовидной железы. Это очень ошибочное суждение.
06.12.2018
Когда лазерная коррекция зрения вам противопоказана или не по карману, есть отличная альтернатива операции - аппаратное лечение зрения
24.10.2018
В условиях жизни в мегаполисе, необходимости большую часть времени проводить в закрытых помещениях офиса иммунитет здорового человека неизбежно ослабевает. С приходом осени, падением температуры за окном и авитаминозом человека атакуют вирусы и простуда.
Отделение клиники на Соломенке
проспект Воздухофлотский, 51
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке
улица Южная, 7
Отделение клиники на Оболони
Оболонская набережная, 1
Отделение клиники на Златоустовской
улица Златоустовская, 16
Отделение клиники на Печерске
улица Цитадельная, 7
Детский круглосуточный стационар
улица Богатырская, 30, 5 этаж
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке: ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Вызов врача на дом
Онлайн-оплата