назад
31.07.2018
Миниатюра: 
Русский

Дерматолог назвала ключові помилки, які шкодять шкірі.

Доктор медичних наук, спікер Американської академії дерматології Лорен Еккерт Плох, назвала основною причиною проблем зі шкірою використання одночасно декількох різних продуктів.

Ключовою і найпоширенішою помилкою в догляді за шкірою на думку дерматолога є надмірне використання різних косметичних продуктів одночасно. Важливо підібрати чистий, простий догляд, а не наносити одночасно багато різних засобів. Бажано спрощувати свої б'юті-процедури, особливо якщо у вас комбінована або чутлива шкіра.

Ще однією помилкою в догляді за шкірою є ігнорування сонцезахисних засобів. Вони повинні стати головним продуктом в косметичці будь-якої жінки, яка хоче зберегти здоров’я та молодість шкіри.

«Потрібно використовувати засоби з SPF 30, не менше. І робити це регулярно, навіть у похмурі дні. Я рекомендую підібрати сонцезахисний засіб за типом шкіри і зробити його абсолютним must-have у косметичці», - зазначає доктор медичних наук.

Это полезно знать

16.10.2018
З проблемою варикозного розширення судин більшість жінок знайомі не з чуток. Є багато причин, які можуть привести до нього, але далеко не всі знають, які профілактичні методи більш дієві.
09.08.2018
Ученые совместно с ведущими онкологами и генетиками успешно протестировали новый вид лекарственных препаратов, способных остановить развитие раковых клеток
31.07.2018
Ключовою і найпоширенішою помилкою в догляді за шкірою на думку дерматолога є надмірне використання різних косметичних продуктів одночасно.
30.07.2018
Вчені створять нервові клітини з індукованих плюрипотентних стовбурових клітин (iPS) людини, а потім їх пересадять хворим пацієнтам.
Отделение клиники на Соломенке
проспект Воздухофлотский, 51
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке
улица Южная, 7
Отделение клиники на Оболони
Оболонская набережная, 1
Отделение клиники на Златоустовской
улица Златоустовская, 16
Отделение клиники на Печерске
улица Цитадельная, 7
Детский круглосуточный стационар
улица Богатырская, 30, 5 этаж
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке: ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Вызов врача на дом
Онлайн-оплата