назад
27.06.2018
Миниатюра: 
Русский

Корисні поради для здоров'я

Приймайте холодний душ. Холодний душ раз в день покращує кровообіг, прискорює обмін речовин, підвищує імунітет і допомагає відновитися після інтенсивних фізичних вправ.

Спробуйте розвантажувальні дні. Короткострокове голодування позбавляє організм від токсинів, допомагає схуднути і навіть уповільнює старіння.

Їжте, не відволікаючись. Ми перекушуємо, переглядаючи соцмережі, або їмо за переглядом улюбленого серіалу. При усвідомленому харчуванні ми, навпаки, приділяємо всю свою увагу прийому їжі: розуміємо, коли голодні, і коли наїлися.

Дихайте животом. Ми звикли до поверхневого дихання, у той же час більш глибоке діафрагмальне дихання протягом 5-10 хвилин в день може допомогти знизити кров'яний тиск, уповільнити процес старіння, поліпшити концентрацію і якість сну.

Міняйте положення тіла. Наше тіло запрограмоване рухатися, і тому починає подавати сигнали, якщо декілька годин знаходиться у нерухомому стані. Міняйте положення тіла кожні 20 хвилин.

Застосовуйте правило «без технологій». На кілька годин в день візьміть собі за правило відкласти всі електронні пристрої - почитайте книгу, вийдіть попити чашку кави, прогуляйтеся. Ви будете здивовані, наскільки розслабленими і вільними ви себе відчуєте.

Пийте каву. Останні дослідження свідчать на користь кави, але мова йде про чорну каву без цукру, молока і вершків. Кава знижує ризик виникнення раку, покращує концентрацію і захищає від хвороби Альцгеймера, але варто обмежити споживання кави до 2-3 чашок в день.

Постійно вчитеся чомусь новому. Зв'язки між нервовими клітинами в нашому мозку здатні розмножуватись і ставати сильнішими, але тільки якщо ви постійно підживлюєте їх новою інформацією.

Прогулюйтеся. Це не тільки перешкоджає шкідливим наслідкам тривалого сидіння, але і покращує кровообіг до мозку, що сприяє творчому мисленню.

Припиняйте їсти до того, як будете ситими. Найчастіше люди переїдають до дискомфорту, адже шлунок людини здатний розтягуватися. Однак переїдання веде до зайвої ваги і проблем з травленням.

Пийте воду з лимоном. Щоденне споживання води з соком половини лимона - це кращий спосіб прокинутися. Лимони багаті вітамінами, живильними речовинами і антиоксидантами, які підвищують рівень енергії, зменшують запалення, покращують імунну систему, очищають шкіру і допомагають травленню.

Это полезно знать

24.10.2018
В условиях жизни в мегаполисе, необходимости большую часть времени проводить в закрытых помещениях офиса иммунитет здорового человека неизбежно ослабевает. С приходом осени, падением температуры за окном и авитаминозом человека атакуют вирусы и простуда.
24.10.2018
С проблемой варикозного расширения сосудов большинство женщин знакомы не понаслышке. Есть много причин, которые могут привести к нему, но далеко не все знают, какие профилактические методы более действенны
24.10.2018
Каким мифам о зрении не стоит верить? Какие советы помогут сохранить зрение ребенку? Как избежать близорукости?
24.10.2018
В наши дни все больше мам любого статуса и возраста выбирают грудное вскармливание для своих детей. Еще с десяток лет назад этого стеснялись и скрывали. Сегодня кормить грудью полезно и даже модно.
Отделение клиники на Соломенке
проспект Воздухофлотский, 51
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке
улица Южная, 7
Отделение клиники на Оболони
Оболонская набережная, 1
Отделение клиники на Златоустовской
улица Златоустовская, 16
Отделение клиники на Печерске
улица Цитадельная, 7
Детский круглосуточный стационар
улица Богатырская, 30, 5 этаж
Отделение клиники на Софиевской Борщаговке: ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Map
Вызов врача на дом
Онлайн-оплата