Готуємося до школи: вакцинація

08.07.2020
Ameda

Підготовка до школи чи садочку — це не лише купівля канцелярії чи нового одягу, а й ретельне медичне обстеження та дотримання календаря щеплень

Влітку, коли відсоток ризику зменшується, а наш організм стає стійкішим до захворювань — час попіклуватися про здоров’я своїх дітей. Ба більше, довідка від лікаря, що дитина має усі щеплення — важлива складова зарахування школяра до навчального закладу.

Для вас пропонуємо важливі тези, аби бути озброєними та готовими до нового навчального року.

Невакциновані діти не зможуть відвідувати державні дитячі садки та школи з іншими учнями.

Утриматися від вакцинації ви можете за умови, якщо ви чи ваша дитина має протипоказання чи несприйняття тієї чи іншої вакцини.

Відповідно до календаря щеплень діти до 6 років повинні мати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та ХІБ-інфекції.

Перед школою, у 6 років, дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

Кожні десять років дорослі мають повторно вакцинуватися проти дифтерії та правця.

Вакцинуючи дитину, ви не лише оберігаєте її від небезпечних інфекційних захворювань, а й формуєте колективний імунітет і цим самим дбаєте про здоров’я рідних та близьких.

Якщо ви пропустили якесь щеплення, або навіть не маєте відповідної картки, то наші лікарі радо вам допоможуть й організують індивідуальний графік. Важливо — не зволікати і вже звертатися до наших педіатрів.

08.07.2020

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *