Програма «Жіноче здоров’я»

12.06.2018
Ameda

Всім відомо, що профілактика — необхідна умова для гарного стану здоров’я. На жаль, багато представниць прекрасної статі знаходять безліч причин, щоб не відвідувати регулярно гінеколога: відсутність тривожних симптомів, звичний брак часу, іноді сором’язливість або навіть страх.
Однак, є загальне правило для всіх вікових груп: відвідувати гінеколога потрібно не рідше ніж раз на півроку. Наприклад, для віку 20+ похід до лікаря допомагає запобігти розвитку захворювань, що позначаються на народженні дітей. Гормональна буря у жінок 30-40 років дає поштовх розвитку новоутворень, а регулярні консультації і спостереження для жінок 40+ допоможуть легше перенести початок менопаузи.
Спеціально для вас, дорогі жінки, ми розробили комплексний пакет гінекологічного обстеження. Програма «Жіноче здоров’я» — найлегший спосіб дізнатися все про своє здоров’я у зручний для вас час, в найкоротші терміни і в комфортних умовах.
Пакет включає два прийоми у лікаря акушера-гінеколога, УЗД органів малого тазу і молочних залоз, кольпоскопію, аналіз урогенітального мазка і бакпосів на мікрофлору + антибіотикограма.

12.06.2018

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *